Sporto padangėje - nauja knyga

Lietuvos sporto padangėje - nauja knyga: ne kartą įvairias paskaitęs Klaipėdoje skaitęs profesorius habil. dr. Albertas Skurvydas išleido leidinį „Rytmečio užrašai: mokslas, sportas, sveikata“.

„Tai mano širdies ir proto knyga. Joje visi svarbiausi dalykai, kuriuos aš geriausiai suprantu: nuo pratimų, mitybos iki streso mažinimo bei proto ugdymo vaikams ir suaugusiesiems, ilgaamžiškumo mokslo bei nefarmakologinių sveikatos stiprinimo ir atstatymo technologijų“, - sakė A. Skurvydas.

Anot jo, šios knygos tikslas, kad žmonės geriau išmoktų, kaip mokslu pagrįstomis nefarmakologinėmis technologijomis stiprinti savo sveikatą, kovoti prieš daugybę lėtinių ligų, būti puikios nuotaikos.

Knygoje autorius aptaria pačius svarbiausius sporto, fizinio aktyvumo, streso valdymo, mokymosi neuromokslo, vykdomosios funkcijos treniravimo ir mitybos dalykus.

Stengtasi, jog knygje visa tai būtų pateikta taip, kad visiems skaitytojams būtų suprantami šiuolaikinio mokslo pasiekimai, kaip tiksliau treniruoti kūną ir protą, emocijas ir vykdomąją funkciją.

Teigiama, kad knygoje daug įdomių minčių ras ir asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, fzinės reabilitacijos gydytojai, sporto medikai, visuomenės sveikatos specialistai, kūno kultūros bei kitų dalykų mokytojai, darželių auklėtojos, sportinininkai ir sportą mylintys žmonės.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder