Sporto šventėje Klaipėdoje – balionų fiesta, emocijų pliūpsnis ir sportinis azartas

Per tuzinas įvairių sportinių rungčių, balionų fiesta ir per kraštus besiliejančios emocijos. Tokiais akcentais penktadienį Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje paminėta Sporto šventė, skirta tarptautinei neįgaliųjų dienai.

Sporto šventėje Klaipėdoje – balionų fiesta, emocijų pliūpsnis ir sportinis azartas

Visame pasaulyje tarptautinė neįgaliųjų diena minima gruodžio 3-iąją, tačiau įvairių įstaigų pageidavimu ši šventė Klaipėdoje surengta išvakarėse – gruodžio 2 dieną.   

Per 300 įvairių neįgaliųjų organizacijų atstovų subūrė į komandas iš 10 narių ir įsilieti į sporto šurmulį.

Varžybos vyko estafetės principu. Taip buvo siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

Absoliučiai geriausia Sporto šventės komanda tapo Klaipėdos  „Medeinės“ mokykla, kurios moksleiviai dominavo didžiojoje daugumoje rungčių.

Į šventę susirinko išties gausi šios mokyklos bendruomenė – 90 mokinių, apie 50 mokytojų ir padėjėjų bei kelios dešimtys tėvelių.

Sportininkus aktyviai palaikė tiek mokytojai, tiek tėveliai, tiek administracijos darbuotojai, moksleivius padrąsino ir į šventę įsiliejusi „Medeinės“ mokyklos direktorė Elena Kryzienė.

„Smagi šventė. Joje dalyvaujame kasmet ir mūsų moksleiviai iš jos visada grįžta su plačiomis šypsenomis bei apipilti dovanomis. Smagu, kad šiemet šventę paįvairino nuotaikinga balionų fiesta. Vaikams tai tik dar labiau sužadino emocijas ir įspūdžius“, - sakė „Medeinės“ mokyklos fizinio ugdymo mokytoja-ekspertė, judesio korekcijos specialistė Olesia Matulevičienė.

Tie, kas nenorėjo dalyvauti komandinėse estafečių rungyse, rado gausybę kitos veiklos – vyko krepšinio varžybos, snaiperio konkursai, rankų lenkimo, jėgos sporto, bočios, futbolo, lengvosios atletikos, smiginio, šaškių varžybos ir kitos įvairios sportinės pramogos.

Renginio organizatoriai Klaipėdos miesto savivaldybė ir BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla nugalėtojams ir prizininkams įsteigė taures, medalius ir įvairių prizų. Po rungčių dalyviai galėjo pasistiprinti prie saldžių vaisių nukrautų stalų.

Šventėje dalyvavo ne tik gausus būrys klaipėdiečių, bet ir svečiai iš Priekulės.

„Per tokias šventes supranti, kad žmonėms iki nuoširdžios laimės reikia tiek nedaug. Smagu matyti tiek nesuvaidintų ir gerų emocijų. Pats pasikroviau energijos ir pozityvo“, - sakė šventės metu rankų lenkimo ir jėgos sporto rungtis kuravęs Klaipėdos sporto klubo „Šansas“ vadovas Arūnas Jocys.

Daug dalyvių sutraukė ir antroji mūsų religija – krepšinis.

„Šioje šventėje dalyvauju jau daugybę metų ir pažįstu daugumą dalyvių. Visada smag su jais vėl susitikti ir sportiškai praleisti dieną. Tai unikali šventė“, - pasidžiaugė Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

Jam antrino ir Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas, į šventę atsivežęs futbolo vartus ir paruošęs smagių futbolo estafečių.

„Kai apdovanojome futbolo rungties nugalėtojus, vieno iš nugalėtojų mamytė priėjo ir apkabino mane, net sunku buvo sulaikyti ašaras, kokios šioje šventėje tvyro geos emocijos“, - teigė R. Žvingilas.

Į šventę aktyviai įsiliejo ir Klaipėdos neįgaliųjų sporto klubo „Žuvėdra“, Klaipėdos miesto neregių ir silpnaregių šaškių klubo „Pamarys“ atstovai, teisėjavo būrys Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos trenerių. Visi surėmė pečius, kad ši šventė kiekvienam dalyviui būtų jauki, nuotaikinga ir įsimintina.

Nuotaikingą pramankštą su balionais vedė Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos šokių mokytoja Janina Staleriūnienė, o dalyviams sportinio azarto ir motyvacijos įžiebė iškalbingasis renginio vedėjas Aurimas Cibulskas.

Kraują kaitinantį pasirodymą surengė ir visus užvedė parkūro meistras, puikus lengvaatletis, šuolio su kartimi Lietuvos čempionas Osvaldas Gedrimas.

„Didžiausias laimėjimas – dalyvauti čia, būti kartu draugų, bičiulių apsuptyje ir jaustis, kad esate mylimi, gerbiami ir tokie kai mes visi. Dalyvavimas šioje šventėje – laimėjimas visiems“, - per šventės atidarymo ceremoniją pabrėžė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Pauliaus Matulevičiaus nuotraukos ir video

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder