"Apple" turi didžiulę problemą dėl "iPhone" gamyklos Kinijoje

Didžiausios pasaulyje "Apple iPhone" gamyklos centrinėje Kinijoje darbuotojai protestuoja dėl ginčų dėl sutarčių, vykstant antivirusinei kontrolei lapkričio 23 d., - paskelbė edition.cnn.com.

Šią savaitę didžiausioje pasaulyje "iPhone" gamykloje centrinėje Kinijoje įvykęs smurtinis darbininkų maištas dar labiau trikdo įtemptą "Apple" tiekimą ir parodo, kaip griežta šalies nulinės kovos su kova politika kenkia pasaulinėms technologijų įmonėms.

Nesklandumai prasidėjo praėjusį mėnesį, kai dėl "Covid" baimės darbininkai paliko gamyklos teritoriją centrinės Henano provincijos sostinėje Džengdžou mieste.

Trūkstant darbo jėgos, darbuotojams buvo pasiūlytos premijos už grįžimą.

Tačiau šią savaitę prasidėjo protestai, kai naujai priimti darbuotojai pareiškė, kad vadovybė nesilaikė savo pažadų.

Darbuotojams, kurie susirėmė su apsaugos pareigūnais, dėvinčiais apsauginius kostiumus, galiausiai buvo pasiūlyta grynųjų pinigų už tai, kad jie išeitų iš darbo ir išvyktų.

Analitikai teigė, kad Taivano sutartinės gamybos įmonės "Foxconn", kuri yra pagrindinė "Apple" tiekėja ir kuriai priklauso gamykla, bėdos taip pat paspartins diversifikaciją iš Kinijos į tokias šalis kaip Indija.

"Wedbush Securities" akcijų tyrimų direktorius Danielis Ivesas CNN Business sakė, kad šiuo metu vykstantis gamybos sustabdymas "Foxconn" miestelyje, esančiame centrinės Kinijos Džengdžou mieste, yra "Apple" "žlugdymas".

Kiekviena šio sustabdymo ir neramumų savaitė, mūsų skaičiavimais, "Apple" kainuoja apie 1 mlrd. dolerių per savaitę dėl prarastų "iPhone" pardavimų.

Dabar dėl šių žiaurių sustabdymų Kinijoje greičiausiai nebus galima parduoti maždaug 5 % "iPhone 14" produkcijos", - sakė jis.

Ivesas teigė, kad "iPhone 14" vienetų paklausa per šventinį "juodojo penktadienio" savaitgalį buvo daug didesnė nei pasiūla ir gali sukelti didelį trūkumą prieš Kalėdas, ir pridūrė, kad spalio mėn. prasidėję sutrikimai "Foxconn" gamykloje šį ketvirtį buvo didelis "smūgis" "Apple".

Penktadienio pranešime Ivesas teigė, kad juodojo penktadienio patikrinimai parduotuvėse rodo, jog visur labai trūksta "iPhone".

"Remdamiesi savo analize, manome, kad "iPhone 14 Pro" trūkumas per pastarąją savaitę labai padidėjo, o atsargos labai mažos", - rašė jis.

"Manome, kad daugelyje "Apple" parduotuvių "iPhone 14 Pro" trūksta iki 25-30 % mažiau nei įprastai įprastai gruodžio mėnesį."

TF International Securities analitikas Ming-Chi Kuo socialiniame tinkle Twitter rašė, kad situacija Zhengzhou miestelyje paveikė daugiau nei 10 % pasaulinių "iPhone" gamybos pajėgumų.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder