Automobiliai

Absoliutus košmaras: ekspertas įvardija tris automobilius, kurių nereikėtų pirkti

(19)

Daugelis vairuotojų renkasi pirkti naudotus automobilius. Ekspertai įvardijo tris populiarius automobilius, kurie, nepaisant jų pigumo, gali atnešti daug vargo.

Laikraštis "Express" rašo, kad "Wessex Vans" direktorius Damianas Maginnas (Damian Maginn) pataria vairuotojams dukart pagalvoti prieš perkant 2000-2006 m. pagamintą "Vauxhall Corsa".

"Viena iš pagrindinių problemų yra vairo stiprintuvo nebuvimas baziniuose modeliuose.

Važiuoti staigiais posūkiais ir parkuotis be vairo stiprintuvo gali būti iššūkis patyrusiems vairuotojams, jau nekalbant apie naujokus, todėl vairavimas kelia daugiau streso, fizinių pastangų ir didina tikimybę patekti į avariją", - sakė ekspertas.

Be to, daugelyje modelių nėra pažangių saugos sistemų, tokių kaip stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) ar elektroninė stabilumo kontrolė (ESC), o oro pagalves turi tik vairuotojas ir priekinis keleivis.

Damianas taip pat patarė vairuotojams vengti ankstyvųjų "Ford Ka" modelių, kurių daugelyje įrengtas "nepasotinamas" variklis.

"Senesni "Ford Ka" modeliai garsėja prastomis degalų sąnaudomis, o tai didina eksploatavimo išlaidas, ypač atsižvelgiant į degalų kainas", - sakė Maginas.

Galiausiai Damianas perspėjo vairuotojus nesusivilioti mažomis "Peugeot 206" kainomis dėl daugelio patikimumo problemų, dėl kurių naujiems savininkams gali tekti mokėti nemažą priemoką.

"Viena iš pagrindinių problemų yra patikimumas.

Peugeot 206 garsėja dažnomis mechaninėmis problemomis, įskaitant elektros sistemos, pavarų dėžės ir pakabos problemas.

Šios problemos gali lemti dažną ir brangų remontą, o tai gali tapti tikru košmaru pradedantiesiems vairuotojams, kurie gali neturėti lėšų nenumatytoms techninės priežiūros išlaidoms", - apibendrino ekspertas.

Šaltinis: unian.net

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder