Duris atveria vasaros „Topo centras“ Palangoje

Jau netrukus pilna jėga startuos vasaros sezonas Lietuvos pajūryje ir kartu su poilsiautojais atgis ir įvairūs sezoniniai verslai. Kartu su plūstančiais atostogautojais jau penktus metus iš eilės į pajūrį keliasi ir „Topo centras“.

Jei atvykę ilsėtis į Palangą suprasite, kad namie liko telefono pakrovėjas, nešiojamoji kolonėlė ar norėsite už draugišką kainą išsinuomoto elektrinį dviratį, paspirtuką ar GoPro kamerą, nebereikės skubėti į Klaipėdą, nes visą vasarą „Topo centras“ veiks ir Palangoje.

„Turbūt visi esame patyrę tą jausmą, kai, likus keletui dienų iki suplanuotų atostogų Lietuvos pajūryje, vis tikriname orų prognozes, kad galėtume susiplanuoti ir savo laisvalaikį jų metu.

O apsidraudžiant prisikrauname pilną bagažinę daiktų, kurių pusė lieka nepaliesti. Vasaros „Topo Centro“ parduotuvė padės išspęsti šį klausimą, nes čia bus galima išsinuomoti ar įsigyti įvairių prekių - nuo stalo žaidimų, jei už lango lyja iki stovyklavimui reikalingų daiktų, jei orai džiugins.

Kita priežastis, kodėl „Topo centras“ aktualus – atostogų sezonas Lietuvoje tikrai trumpas, todėl daugelis nuomos punktų nori maksimalių pelnų.

„Topo centre“ įrenginius nuomojame visus metus, todėl galime pasiūlyti dviračius, paspirtukus, GoPro kameras tikrai draugiškomis kainomis“, - teigia „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

Vasaros sostinėje, Palangoje Vytauto g. 53 įsikūrusi parduotuvė dirbs kasdien.

Šalia Palangos bažnyčios veikiančiame „Topo centre“ poilsiautojai ras visas turiningoms atostogoms būtinas prekes: elektrinius dviračius, paspirtukus, ausines, nešiojamas garso kolonėles, nešiojamas baterijas, telefonus, nešiojamuosius kompiuterius bei daugelį kitų prekių.

Esant poreikiui, prekių asortimentas bus papildomas  keletą kartų per dieną iš vienos didžiausių, „Topo centro“ parduotuvių Klaipėdoje. Poilsiautojai norimą prekę patogiai galės užsisakyti net ir – gulėdami paplūdimyje, o  jos atvykimą bus informuoti SMS žinute.

„Topo centras“ didžiausias namų elektronikos tinklas Lietuvoje parduotuves 23-uose miestuose, o vasaros Topo centras Palangoje bus jau 34-oji parduotuvė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder