Keičiasi „Akropolis Group“, „Maxima grupės“ ir „Maximos LT“ vadovai

Prekybos ir pramogų centrų valdymo bendrovei „Akropolis Group“ vadovaus naujasis jos valdybos pirmininkas Nerijus Maknevičius. Iki šiol grupei vadovavęs Manfredas Dargužis paskirtas bendrovės „Maxima grupė“ vadovu ir valdybos pirmininku, o „Maximai LT“ vadovaus Jolanta Bivainytė.

 

Kartu su N. Maknevičiumi į „Akropolis Group“ valdybą išrinkta bendrovės finansų vadovė Gabrielė Saponaitė. Valdyboje taip pat dirba Jurgita Žagunytė-Genevičienė, pranešė bendrovė.

N. Maknevičius „Vilniaus prekybos“ grupės įmonėse dirba nuo 2015 metų – pastaruosius pusantrų metų vadovauja nekilnojamo turto vystymo bendrovei „Galio group“, jis jai vadovaus ir toliau.

Anksčiau jis buvo „Vilniaus prekybos“ generaliniu direktoriumi ir teisės vadovu, taip pat bendrovės „Metodika B.V.“ vykdomuoju direktoriumi.

M. Dargužis vadovavimą  „Maxima grupei“ perima iš Agnės Voverės, kuri nuo birželio 5 dienos bus Baltijos regiono vadovė ir bus atsakinga už prekybos tinklus „Maxima“ ir elektroninę prekybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, taip pat tęs darbą įmonės valdyboje.

Atnaujintoje „Maxima grupės“ valdyboje taip pat dirbs Lauryna Šaltinė, J. Bivainytė, Karolina Zygmantaitė, Arūnas Zimnickas ir Petaras Petrovas Pavlovas.

Prieš paskiriant į naujas pareigas M. Dargužis atsistatydino iš „Maxima grupės“ stebėtojų tarybos, kurioje jį pakeitė Jurgita Šlekytė.

Pastaruosius metus „Vilniaus prekybai“ vadovavusi J. Bivainytė paskirta „Maxima LT“ vadove bei išrinkta įmonės valdybos pirmininke.

J. Bivainytė įmonei jau yra vadovavusi 2019-2022 metais. Nuo 2022 metų kovo įmonei vadovavęs Tomas Rupšys atsistatydino iš „Maxima grupės“ valdybos ir karjerą tęs už įmonės ribų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder