Prekybos centras „Smiltė“

„Smiltės“ prekybos centras turi naują šeimininką

Automobilių dalimis prekiaujanti Klaipėdos UAB „Autoaibė“ iš įmonių grupės „Eika“ įsigijo prekybos centrą „Smiltė“. Pastatas parduotas su esamais nuomininkais, tačiau nauji šeimininkai ieško ir naujų.

„Autoaibė“ įsigijo apie 5000 kv. m. ploto prekybines patalpas, pastatytas 2008 m. Pardavimo sandorio suma neskelbiama. 

Prekybinės patalpos pritaikytos prekybai baldais ir namų aksesuarais, įkurtos Baltijos prospekte  prie statomos naujosios transporto estakados.

Prie pastato yra 73 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Pasak Domo Dargio, „Eikos“ generalinio direktoriaus, keičiantis rinkos sąlygoms ir vartotojų įpročiams, keletą metų buvo ieškoma sprendimų, kaip racionaliai išnaudoti šį prekybos centrą.

„Ieškojome naujos verslo koncepcijos, geresnio panaudojimo bei efektyvumo, tačiau gavę lūkesčius atitinkantį pasiūlymą apsisprendėme parduoti, o gautas lėšas panaudoti esamiems ir ateities projektams plėtoti“, - teigia D. Dargis

„Autoaibė“ praneša, kad naujojo pirkinio tikslas – įmonės plėtra ir tolimesnis augimas.

Planuojama, kad „Smiltės“ prekybos centas bus naudojamas ne tik „Autoaibės“ poreikiams, bet ir taps aktyvaus laisvalaikio, gamtos, sporto, technikos entuziastų traukos centru.

Nuo 1995 metų automobilių dalimis prekiaujanti „Autoaibė“ yra viena šios srities lyderių Lietuvoje. 2022 metais įmonės pardavimai siekė 33 milijonus eurų. Grynasis pelnas - 2,9 milijono eurų.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder