Klaipėdoje kylančiame daugiabučių kvartale – išskirtiniai būstai

(2)

Šiuo metu situacija nekilnojamojo turto (NT) rinkoje keičiasi – daugėjant naujų objektų, pirkėjai, ypač didmiesčiuose, būsimus namus vertina ne tik pagal kainą.

Klaipėdoje per paskutinius 10 metų buvo jaučiamas kokybiško naujos statybos būsto trūkumas. Dabar tai keičiasi. Naujai vystomi projektai siūlo išskirtinai kokybiškus bei technologiškai pažangius būstus.

Jauniems pirkėjams svarbu gyventi ne tik arti miesto, bet ir netoli gamtos, šeimoms – rasti saugią erdvę, kurioje galėtų žaisti vaikai, tvarumo gerbėjams – gamtai draugiškame būste, neaukojant savo patogumo.

Vienas iš projektų, siūlančių būtent tokius patogumus Klaipėdoje, - kylantis 11 daugiabučių kvartalas „Danės krantas“.

Klaipėdiečio verslininko Gintauto Bertašiaus ir partnerio Pauliaus Junčio statomame kvartale pirmieji jo gyventojai įsikelti galės jau šių metų pabaigoje.

Klaipėda sparčiai auga

Pastaraisiais mėnesiais Klaipėdoje pastebimas pirkėjų aktyvumas. Žmonės domisi naujais projektais, ieško alternatyvos dabartiniam senos statybos būstui ar būstui toliau nuo miesto centro.

NT ekspertų teigimu, pastebima tendencija, kad žmonės labiau domisi būsto parametrais, būsima infrastruktūra, taip pat atsargiau vertina savo finansines galimybes.

Šios aplinkybės verčia vystytojus pasitempti ir rinkai pasiūlyti išaugusius pirkėjų reikalavimus atliepiančius butus.

„Danės krantas“ – vienas iš didžiausių šiuo metu vykdomų NT projektų Klaipėdoje, kuris neabejotinai pakeis pajūrio NT rinką bei pasiūlos struktūrą.

Tam įtakos turės ir gyventojų skaičiaus augimas uostamiestyje. Esame pasiruošę pasiūlyti pačias geriausias sąlygas kurti saugią ir patogią aplinką, neaukojant susisiekimo su miesto centru, kas itin būdinga didmiesčiams“, – sakė P. Junčys.

Šių metų pradžioje Klaipėda užėmė 5-ąją vietą pasaulyje Booking.com organizuotuose „Treveller Review Awards“ rinkimuose. Skaičiuojama, kad 2022 m. Klaipėdoje su nakvyne apsilankė 25 proc. daugiau turistų nei 2021-aisiais.

Uostamietyje pastebimas ne tik turistų, bet ir gyventojų skaičiaus augimas. Pernai Klaipėda buvo antra tarp geriausią tarptautinės migracijos balansą turinčių savivaldybių Lietuvoje. Geodata.lt duomenimis, 2022 m. Klaipėdoje gyveno 152 237 žmonės, kai 2021 m. – 149 056.

„Danės kranto“ gyventojams – išskirtiniai patogumai

Vienas didžiausių uostamiesčio privalumų, renkantis gyventi mieste, – būsto pasiūlos galimybės. Į Klaipėdoje vystomą „Danės krantą“ ruošiamasi investuoti daugiau kaip 50 mln. eurų.

Tai bus vienas iš didžiausių gyvenamosios paskirties projektų Klaipėdoje per pastaruosius dešimt metų. Visas kvartalas apims 37 400 kv. metrų bendrojo patalpų ploto.

Iš viso bus pastatyta daugiau nei 450 butų, o prie daugiabučių numatytos bendrosios žaidimų ir sporto bei poilsio erdvės.

Naujasis uostamiesčio kvartalas dygsta Mažojo Kaimelio teritorijoje šalia Klaipėdos botanikos sodo, ant Danės upės kranto. Brangakmeniu šį projektą pavers vos už 300 metrų baigiama statyti moderniausia mokykla Lietuvoje.

Kvartalas suprojektuotas taip, kad gyvenimu ir gamta naujakuriai galėtų mėgautis nepalikdami bendros teritorijos – numatytas priėjimas prie upės, krepšinio, padelio ir kitos sporto aikštelės.

„Danės krante“ veiks saugumą ir komfortą užtikrinančios sistemos, modernus apšvietimas, elektromobilių įkrovimo stotelės.

„Statybų darbai vyksta tiksliai pagal planą. Pirmieji kvartalo namų A ir B gyventojai raktus nuo savo butų gaus dar šiemet. Šiuo metu vykdoma minėtų namų fasadų apdaila, tęsiami projekto inžinerijos darbai.

Jau įrenginėjame laiptines ir bendrąsias erdves, kurioms naudojamos ne tik išskirtinai kokybiškos medžiagos, bet ir pritaikomi modernūs sprendimai gyventojų patogumui“, – apie darbų eigą pasakojo P. Junčys.paulius-jucnys

Tokio didelio masto projekto sėkmę dažnai lemia finansavimas. „Danės kranto“ finansinis partneris kredito unija „Magnus“ užtikrina, kad kvartalo projektas būtų įgyvendintas tiksliai iki pabaigos.

„Klaipėdoje trūksta kokybiškų ir išskirtinių būsto projektų, o „Danės krantas“ būtent toks. Visų pirma, tai – projekto vieta. „Danės krantas“ įsikurs itin gražioje vietoje su patogiu susisiekimu.

Tai ypač svarbu. Antra, investicijos į infrastruktūrą ir privalumai, kuriuos vertina šiuolaikinis pirkėjas“, – sakė „Magnus“ valdybos pirmininkas Mantas Janavičius.

Dabartinėmis sąlygomis NT rinkoje nėra paprasta įgyvendinti tokius grandiozinius projektus kaip „Danės krantas“, tačiau jo autoriai – ramūs, mat šios vietos privalumai jau dabar vertinami pirkėjų bei partnerių.

„Kokybė, griežtas pirminės vizijos laikymasis, siekis nenuvilti klientų – viskas užtikrina šio projekto sėkmę. Nors Klaipėdoje pirkėjai atsargesni nei sostinėje, žvelgdami į miesto plėtrą bei savo darbo kokybę, nesijaudiname.

„Danės krantas“ atranda ir atras savo pirkėjus, o mes, matydami projekto privalumus, neabejojame, kad galėsime pateisinti išaugusius pirkėjų lūkesčius“, – reziumavo P. Junčys.

Plačiau apie „Danės krantą“ galite sužinoti www.daneskrantas.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder