„Pajūrio grindys“ statosi sau namus

(2)

Klaipėdoje vienu dirvonuojančiu sklypu bus mažiau. UAB „Pajūrio grindys“ jau pradėjo naujo pastato statybas Minijos g. 83.

Šiuo metu vyksta viešo projektinių pasiūlymų svarstymo procedūra. Minėtame sklype jau buvo suprojektuotas pastatas, tačiau sklypą su projektu įsigijus „Pajūrio grindims“, naujieji savininkai projektą koreguoja pagal savo poreikius.

Pasak „Pajūrio grindų“ vadovo Areto Ūselio, pastato statybas planuojama užbaigti iki metų pabaigos. Jame po vienu stogu įsikurs įmonės biuras su sandėliavimo patalpomis ir ekspozicijos sale.

„Jau įrengėme pamatų polius, komunikacijas, generalinio rangovo statybos darbams nesamdome, perkame atskiras paslaugas, kad būtų pigiau“, - atskleidžia detales A. Ūselis.

Anot jo, statybų eiga priklausys ir nuo derybų su bankais. Tikimasi gauti paskolą iš Medicinos banko su INVEGA garantija.

Planuojama, kad investicijos į projektą sieks apie 750-780 tūkst. eurų.

Bendras dviejų aukštų pastato plotas - 566 kv. m. Žemės sklypo plotas - 8,6 aro.

Prie pastato taip pat bus įrengtas privažiuojamasis kelias nuo Balandžių gatvės ir automobilių parkavimo aikštelė, kurioje numatytos 7 vietos automobiliams.

„Šiuo metu tiek Klaipėdoje, tiek Vilniuje patalpas brangiai nuomojamės“, - vieną iš motyvų investuoti atskleidžia A. Ūselis.

Įgyvendinant projektą teko nukirsti 9 sklype buvusius medžius. Projektą koreguoja UAB „Archko“.

Su projektiniais pasiūlymais galima susipažinti bei teikti pasiūlymus ir pastabas iki gegužės 10 d. Turgaus a. 27, Klaipėdoje, darbo dienomis 8-17 val. tel. 8 686 06 110 arba internetinėje svetainėje ttps://www.klaipeda.lt/pp

Viešas susirinkimas vyks gegužės 11 d. 15 val. nuotoliniu būdu.

FOTO APRASAS STATYBA. Minijos g. 83 jau prasidėjo naujo biurų pastato statybos.

FOTO AUTORIUS Edgaro VALECKO nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder