Gulbių gatvėje planuoja statyti naują automobilių plovyklą.

Planuojama nauja plovykla ir Švyturio gatvės atkarpa

(6)

Gulbių g. 1 planuojama įrengti naują automobilių plovyklą. Ją statant turėtų būti sutvarkyta ir 66 metrų Švyturio gatvės atkarpa.  

Pirmadienį paskelbtuose projektiniuose pasiūlymuose rašoma, kad Gulbių g. 1 planuojama įrengti naują savitarnos automobilių plovyklą. Komercinei statybai skirtame 12,4 a. ploto sklype projektą įgyvendina privatus asmuo.

Projektuotojas: Tomo Bartkaus projektavimo IĮ.

Plovykloje numatytos 6 vietos automobiliams plauti. Taip pat atskiros vietos automobilių siurbliams.
Automobilių plovyklos teritoriją nuo greta esančiu gyvenamųjų namų turės būti atskirta 3 metrų aukščio ir 58 metrų pločio tvora.

Plovykla dirbs visa parą. Įvažiavimas į plovyklą numatytas iš Švyturio gatvės. Jos atkarpos sutvarkymas planuojamas atskiru projektu.
Plovyklos statytojai turėtų sutvarkyti maždaug 66 metrų Švyturio gatvės atkarpą nuo įvažiavimo iš Naujojo Uosto gatvės. Taip pat teritorijoje turėtų būti įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai. Pertvarkytas įvažiavimas į šalia KLASCO esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Priminsime, kad Švyturio g. atkarpa nuo Naujojo Uosto iki Malūnininkų g. yra neasfaltuota ir daug metų kalbama apie jos sutvarkymą.
Susipažinti su projektiniais automobilių plovyklos pasiūlymais galima iki rugpjūčio 1 dienos. Adresu Žvejų g. 2-705, Klaipėdoje, darbo dienomis 8.00-17.00 val., tel. (8673)42503 arba internetinėje svetainėje ttps://www.klaipeda.lt/pp

Pasiūlymus teikti: el. p. [email protected].  
Viešas susirinkimas įvyks rugpjūčio 1 d., 16 val., nuotoliniu būdu. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder