Pabrango senamiesčio gatvių valymas

(3)

Baigiantis sutarties dėl Klaipėdos senamiesčio ir kitų siaurių gatvių valymo specialia vakuumine mašina galiojimo terminui, ši paslauga pabrango. Teigiama, kad kainą būtina didinti dėl sušluotų atliekų tvarkymo.

Birželį įsigaliojęs papildomas susitarimas su bendrove „Ecoservice Klaipėda“ numato, kad gatvių tūkstančio kvadratinių metrų valymo įkainis didinamas iki 4,33 euro.

2021-ųjų spalį su įmone sudaryta iki šių metų lapkričio galiojančioje sutartyje suderėta kaina buvo 80 proc. mažesnė - 2,4 euro už tą patį plotą.

Įkainis padidintas bendrovei prašant.

„Ecoservice“ teritorijų priežiūros verslo direktorė Diana Lubė „Vakarų ekspresui“ teigė, kad gatvių valymo vakuumine mašina kainą tenka didinti ne dėl bendrovės, o dėl atliekų tvarkymo dedamosios.

„Valant gatves surinktos atliekos vežamos į Klaipėdos regioninį sąvartyną. Būtent atliekų perdavimas atliekų tvarkytojui sudaro didžiąją dalį galutinės kainos vartotojui. Atsižvelgiant į tai, jog prieš metus daugiau nei tris kartus padidintas mokestis už atliekų tvarkymą sąvartynuose, didėja ir galutinė bendrovės teikiamos paslaugos kaina. Norime pabrėžti, jog “Ecoservice„ savo kainos dalies nedidino“, - komentare teigia D. Lubė.

Norime pabrėžti, jog „Ecoservice“ savo kainos dalies nedidino.

Įmonės sutartyje su Klaipėdos savivaldybe numatyta tokia kainos indeksacijos galimybė.

Visa 2021 metų sutarties vertė nesikeičia: šiai paslaugai Savivaldybė negalės išleisti ne daugiau nei 130 tūkst. eurų. Preliminari gatvių valymui numatyta suma, įvardyta prieš trejus metus sudarytame susitarime, buvo beveik 80 tūkst. eurų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder