Palangoje išdygusi parduotuvė sulaukė kritikos lavinos: žmonės piktinosi išvydę rusiškas prekes, dalis jų staiga iš lentynų dingo

Palangoje išdygusi parduotuvė sulaukė kritikos lavinos: žmonės piktinosi išvydę rusiškas prekes, dalis jų staiga iš lentynų dingo

Palangoje penktadienį duris atvėrusi nauja parduotuvė „Sale“ jau spėjo sulaukti apkalbų lavinos. Pirmiesiems jos pirkėjams užkliuvo lentynose ir dėžėse ant žemės išrikiuota rusiška produkcija.

 

Apie tai, kad Klaipėdos pl. atsidarė nauja parduotuvė, buvo galima suprasti iš aplink ją iškabinėtų balionų. Parduotuvės viduje penktadienio vakarą šmirinėjo vos vienas kitas pirkėjas.

Apžiūrinėdami prekes jie diskutavo, kad naujoji parduotuvė jiems šiek tiek primena Lietuvoje iki šiol veikiantį rusiškų prekių tinklą „Mere“.

Didžioji dalis produkcijos buvo sukrauta tiesiog dėžėse ant žemės. Gendantys maisto produktai – šaldytuvuose. Be maisto prekių čia galima įsigyti grožio, namų apyvokos priemonių, įrankių ir žaislų.

Tačiau parduotuvę spėjusiems aplankyti palangiškiams ir poilsiautojams klausimų sukėlė dėžėse sukrauta produkcija iš Rusijos.

„Klaipėdos pl. atidaryta sandėlio tipo „Sale“ parduotuvė, čia galima rasti ir rusiškų prekių“, – trumpai vienoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje brūkštelėjo vienas palangiškis virš įkeltų tai įrodančių nuotraukų.

Komentaruose tuoj pat užvirė diskusijos – žmonės piktinosi, kad, kol Lietuvoje visi kratosi rusiškos produkcijos kaip maro, kiti ir toliau ją parduoda.

Portalui lrytas.lt susisiekus internete nurodytais prekybos tinklo kontaktais, atsiliepusi ir nenorėjusi prisistatyti moteris nusistebėjo: „O ką, yra kažkoks įstatymas, kad negalima prekiauti?

Vykdome prekybinę veiklą pagal visus įstatymus ir nėra jokio nusižengimo.“

Vėliau prekybos tinklo atstovė pridūrė, kad visgi parduotuvėje nelabai turėtų būti rusiškos kilmės prekių, ji pasidomėsianti, ką tiekėjai į ją yra pristatę.

Tiesa, dar po kurio laiko portalo lrytas.lt žurnalistams apsilankius šioje parduotuvėje, dalis jos lentynų jau buvo tuščios, nors žmonių joje buvo vos vienas kitas.

Palangiškių fotografuotų maisto prekių iš Rusijos joje nebebuvo matyti.

Geriau apžiūrėjus maisto produktų gamintojus, buvo galima įsitikinti, kad kelios rusiškos prekės čia vis tik užsiliko, tarp jų – arbata, saldumynai.

Vėl susisiekus su parduotuvės atstovais, jie patikino nieko apie rusišką produkciją nežinantys ir negalintys komentuoti situacijos.

Pirmadienį prekybos tinklo direktorė Žana Zuzo susisiekė su portalu lrytas.lt. „Sale“ yra išparduotuvė, kuri padeda Lietuvos ir ES verslams išparduoti savo likučius ir niekada nieko neimportavo iš Rusijos ar Baltarusijos.

Taip pat „Sale“ nuo žinomų įvykių pradžios visais būdais palaiko Ukrainą“, – teigė ji.

rusiskos-prekes

„Čia galima rasti ir rusiškų prekių“, – brūkštelėjo vienas palangiškis. .Bitvinsko nuotr.

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

rusiskos-prekes

Sidebar placeholder