Nuomonės formuotojų verslo sėkmės paslaptis

Parduotuvių kovos: kurios influencerės metinė pardavimų apyvarta viršijo 6 mln. eurų?

Nuomonės formuotojai, užsiauginę milžiniškas sekėjų auditorijas ir supratę, kokią didelę įtaką jų reklamos daro pardavimams, vis dažniau atsidaro savo vardines parduotuves. Naujienų portalas lrytas.lt, remdamasis Rekvizitai.lt pateikta informacija, peržiūrėjo ir išsiaiškino, kurios žinomos moters parduotuvė yra sėkmingiausia, ir kurios metinės pajamos yra didžiausios.

Nuomonės formuotojų verslo sėkmės paslaptis – marketingas.

Kiekvienas jų turi nemenką auditoriją žmonių, o išanalizavę auditoriją ir atrinkę atitinkamos kategorijos prekes, gali sėkmingai vykdyti pardavimus.

Nors influenceriai socialiniuose tinkluose reklamuodami prekes dažnai pabrėžia, kad kiekvieną jų yra išbandę ir atrinkę tik geriausius variantus, kritiškai mąstantys sekėjai turėtų suprasti, kad tai tik pigus triukas.

Kiek galima skirtingų šampūnų ar skalbiklių išbandyti per kelias dienas?

Pagal minėto verslo portalo nurodytą informaciją, nuomonės formuotoja Simona Lipnė yra mažosios bendrijos „Simitri LT“ direktorė, kurią kartu su vyru įkūrė prieš dvejus metus ir vienuolika mėnesių.

Šioje įmonėje dirba aštuoniolika apdraustųjų darbuotojų, o vidutinis atlyginimas per mėnesį – 1 708,68 eurų.

Mažosios bendrijos 2021 m. metinės pardavimų pajamos siekė 2 319 458 mln. eurų, o grynas pelnas buvo 213 584 eurų. 

Nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė gerokai nukonkuruoja visas influenceres.

Jos mažosios bendrijos „Shopbysiegel.com“, kurią moteris įkūrė prieš dvejus metus ir septynis mėnesius, 2021 m. metinė pardavimų apyvarta siekė net 6 861 564 eurų, o grynas pelnas buvo 1 370 875 eurų.

Įmonėje dirba dvidešimt vienas apdraustas darbuotojas, o jų vidutinis atlyginimas – 2 068,84 eurų.

Tiesa, atlyginimų mediana 2023 m. sausio mėnesį buvo 1 129,22 eurų. Taip pat mažajai bendrijai priklauso net penki automobiliai. 

Atlikėjos Natalijos Bunkės uždarosios akcinės bendrovės „POP Diva“, kuri buvo įkurta prieš tris metus, direktorius yra jos vyras Edgaras Eidėjus.

Joje dirba devyni apdraustieji darbuotojai, kurių vidutinis mėnesio atlyginimas siekia 1 971,29 eurų. 

Pagal Rekvizitai.lt pateiktą informaciją, 2021 m. metinė pardavimų apyvarta buvo 1 058 923 eurų, o grynas pelnas siekė 169 363 eurų.

Apie šią parduotuvę paliktų atsiliepimų taip pat nėra.

Mažiausiai iš minėtų nuomonės formuotojų apdraustųjų darbuotojų turi nuomonės formuotoja Karolina Meschino, kurios prekiniui ženklui „By Karolina Meschino“ vadovauja jos mama Asta Naumenko Meschino.

Šioje mažojoje bendrijoje dirba penki darbuotojai, kurių vidutinis atlyginimas yra 1 202,54 eurų.

„By Karolina Meschino“ metinės pardavimų pajamos buvo 470 474 eurų, o grynasis pelnas – 113 893 eurų.

Nepaisant to, kaip stulbinančiai atrodo sumos, kurias nuomonės formuotojai uždirba, reikia nepamiršti fakto, kad jų asmeninis gyvenimas, įvaizdis ir reputacija taip pat yra tapę preke, kuria jie nuolatos prekiauja. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder