Pigiausių maisto produktų krepšelis gegužę pigo 3 proc.

Pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis Lietuvos prekybos centruose gegužę pigo 3 proc. (2,38 euro) ir, kaip rodo kainas stebinčio portalo Pricer.lt analizė, buvo 14,7 proc. brangesnis nei 2022 metų gegužę.

Gegužę po apsistumdymo dėl pigiausio krepšelio į pirmąją vietą grįžo „Maxima“, mažindama jo kainą 9,60 euro. Tuo metu „Lidl“, brangindamas krepšelio kainą 2,90 euro, nukrito į antrą poziciją.

Trečioji ir ketvirtoji pozicijos nesikeitė – kaip ir balandį, čia įsitaisė „e.Rimi“ (pigo 4,51 euro) ir „Rimi“ (pigo 5,12 euro). Į penktą poziciją, sumažinusi krepšelio kainą 3,07 euro, pakilo „Barbora“, o „Norfa“ nusileido vienu laipteliu žemiau ir liko šešta (brango 1,62 euro).

Kaip ir balandį, gale liko prekybos tinklas „Iki“ ir „Last Mile“. „Iki“, mažindama krepšelio kainą 1,07 euro, liko septinta, o „Last Mile“ – aštunta (pigo 0,32 euro).

Pasak Pricer.lt, skirtumas tarp pigiausio („Maxima“) ir brangiausio („Last Mile“) krepšelio yra 32,40 euro (51,8 proc.).

Iš viso reikšmingai (10 proc. ir daugiau) brango 34 prekės iš 52 stebimų. Labiausiai brango pomidorų sultys, juodasis šokoladas, batonas cukrus, juoda duona, kiaušiniai.

Tuo metu reikšmingai (daugiau nei 10 proc.) pigo dvi prekės – „Dvaro“ sviestas ir saulėgrąžų aliejus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder