Remontui sustabdyta „Gren Klaipėda“ termofikacinė jėgainė

Sekmadienį planiniam įrenginių remontui buvo sustabdyta Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusios UAB „Gren Klaipėda“ termofikacinės jėgainės veikla, nurodoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip nurodoma pranešime, planinio sustojimo metu valomi, inspektuojami ir remontuojami jėgainėje esantys įrenginiai. Taip pat atliekami patobulinimai bei investiciniai projektai jėgainės efektyvumui didinti.

Jėgainės stabdymo darbai atliekami keliais etapais. Jų metu sustabdoma ir ataušinama turbina, generatorius, katilas, dūmų valymo įrenginys bei siurbliai, vamzdynai, indai ir kiti pagalbiniai įrenginiai.

Sekmadienį 18.00 val. buvo nutrauktas kietojo kuro tiekimas, 18.30 val. sustabdytas turbogeneratorius ir elektros generacija, 20.30 val. užkurti dujiniai degikliai, kurių pagalba katile esantis kuras pilnai išdeginamas. 00.30 val. atidarytos katilo durys aušinimui, o pirmadienį dieną pradėti valymo, inspekcijos ir remonto darbai, informuojama pranešime žiniasklaidai.

„Gren Klaipėda“ termofikacinė jėgainė planiniam remontui yra stabdoma kasmet, taip užtikrinamas patikimas jėgainės darbas ištisus metus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder