Statistika: europiečiams vis sunkiau sudurti galą su galu

Vis daugiau europiečių sunkiai suduria galą su galu, pirmadienį pranešė Europos Sąjungos statistikos agentūra „Eurostat“.

Gyventojų, labai sunkiai arba sunkiai galinčių sudurti galą su galu, skaičius didėja, pranešė „Eurostat“, remdamasi 10-ies Europos Sąjungos šalių 2022 m. antrojo ketvirčio duomenimis.

Iš visų šalių, kurių gyventojai buvo apklausti, tai labiausiai palietė bulgarus - 39,8 proc. respondentų teigė, kad patiria sunkumų arba didelių sunkumų padengdami būtinas išlaidas.

„Eurostat“ duomenimis, antrąjį 2022 m. ketvirtį Bulgarijoje, Slovakijoje, Italijoje ir Prancūzijoje mažiausiai vienas iš penkių žmonių turėjo sunkumų arba didelių sunkumų sudurti galą su galu.

Mažiausiai finansinių rūpesčių patyrė suomiai – 11 proc. nurodė, kad patiria didelių sunkumų ar sunkumų, o 40,5 proc. teigė, kad gali labai lengvai arba lengvai sudurti galą su galu.

„Eurostat“ teigimu, dauguma žmonių minėjo stabilų arba padidėjusį pajamų lygį tiriamuoju laikotarpiu.

Duomenis pateikė Belgija, Bulgarija, Airija, Prancūzija, Italija, Liuksemburgas, Austrija, Slovėnija, Slovakija ir Suomija, pranešė statistikos agentūra.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder