Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Lietuviai jau suprato kad Taivanis ne už nepriklausomybę kovoja, o kovoja dėl valdžios - užimti Kinijos valdančiųjų pozicijas. Nepriklausomybės nėra paskelbęs, nes nepriklausomas Taivanis kaip ir nebeturėtų kovoti dėl valdžios pozicijų Kinijoje. Įvėlė Lietuvos vyriausybę kuri yra jauna, mažai patyrusi ir tikisi per Lietuvą įvelti Europos Sąjungą. Bet lietuviai jau aiškiai suprato ir kalba vis plačiau apie tikrus Taivanio užmojus. ES žino jau senai apie tai.
Lietuviai jau suprato, 2022-01-24 12:10
O reikėjo pulti? Neužteko proto atidaryti ambasada kaip priimta visame pasaulyje?būtina kirsinti?
to kablelis, 2022-01-24 04:44
Verksniams verslininkams nereikėjo biznio su Kinija pradėti apskritai, o jeigu jau ėmėsi, tai tegu galvoja, kaip išspręsti iškilusias problemas. Neteisinu ir vyriausybės, skubėjo, puolė neapgalvoję kaip nuogi į pirtį, o papuolė į dilgėles. Pamokas gal išmoks ir kliurkas pamažu ištaisys, bet negerai, kad už tą mokslą visi susimokėsime.
kablelis, 2022-01-24 02:04
Jei tavo įmonė nesusijusi su koncervų, ar vagių-liberastų partijomis, tai tuos milijonus matysi kaip savo ausis be veidrodžio
..., 2022-01-23 21:49
apie kokia vertybes kalbate pirmame komentare? savo salies interesu negriaunant ekonomikos reiktu ziuret.. kas verte susipykti? kaip cia paminejo kad vis lt ekonomika ant subsidiju sukasi.. idomu ar ilgai..
Svečias, 2022-01-23 19:36
Bla Bla, verksniai ir myyyžniai tokie verslininkai, manau geriau pažiūrėjus jie daugiau subsidijų vartotojai ir zadaniju vykdytojai.
Svečias, 2022-01-23 18:40
Kažkaip įdomu, kad niekam į galvą neateina, kad lįsti į glaudžius ekonominius santykius su Kinija naudojančia ekonominį spaudimą, kad valdytų kitus, tikriausiai, nėra gera įdėja. Ypač kai jos vertybės yra visiškai atvirkščios mūsiškėm, ir kai ji pardavinija ginklus mūsų priešam (pvz. Baltarusijai).
Neaklas, 2022-01-23 14:48

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.