Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Elena
Elena, 2022-10-06 17:38

Bent kuriam laikui atidėtų tų elektrinių(indukcinių)kaitlencių privalomumą,nes viena ranka duoda centą,o du atima.Ir dar patarinėja kaip pinigų sutaupyti.Prieš porą metelių kažkas gerą bizniuką prasuko su dujų balionų nutekėjimo apsaugom.Juk ištisai visiems tikrai jų nereikėjo.Bet taip visur,kas kur prilenda.Prieš kelis metus V.Andriukaitis pasakojo kaip Europarlamente kai svarstė dėl cigarečių apribojimo,tai vyrukai zujo koridoriais.

Simonas
Simonas, 2022-10-06 17:25

Išvis nenaudoti nei elektros,nei žvakių,o nuo 16val.jau apgraibomis visgi galima po savo butą,namą vaikščioti.Valgant jei koks vabalas ar pan.pasitaikys nei nepajusi,galvosi, kad spirgas.O maudytis tai tikrai nebūtina,net Konstitucija to konkrečiai neįpareigoja.Tualete nenuleidinėkit vandens,tik su pagaliu pastumkit tolyn.Netgi geriau,dėl smarvės nei vagys,o ir graužikai neužpuls.Pavasary pradės lyti ir nusigramdysi.Svarbu gerą kaimišką burokinę tarką turėti. Lėkštes ir siaip plauti nebūtina,juk vėl valgysi ir vėl tas pats bus. Televizoriaus ir radijo bei šaldytuvo tūkstančius metų žmonės neturėjo ir problemų nematė.O iš kur Seneka Aristotelis,Pitagoras,Konfucijus, Platonas.Ar jie verkė dėl šildymo, elektros,kitokių mokesčių.Ar jie prašė paramos,išmokų.O ir dabar kas prašo.Juk vargšai verslininkai !!! Kurie nebeturi skolų,bet nori į priekį gauti dykų pinigų.Paverkei ir laimingas!!!Mat žmonės liks nevalgę!!.Pensininkas ar neįgalus išgirdęs jų pietų kainą,kviečiasi greitąją.O dabar visi a'la patarinėtojai nori vaikus ir pan. padaryti visiškai aklus,nes ir iki šiol buvo pakankamai nešiojančių akinius.Yra blogai kai užimamos pareigos nebesuteikia žmogui pasakyti (o gal pats nenori ar nebenori)tiesos,tad tenka giedoti pabodusią kvailą pakasynų giesmelę.

Rita
Rita, 2022-10-06 07:47

Geriausia tai utėlėm apsileisti, tuomet ir namų šildyti nereiks, nuo kasymosi įkaisite ne tik jūs, bet ir namai...išvis neskalbt, negamint valgyt, išmest tą visą buitinę techniką ir t.t. o dar elektromobilius pamiršote paminėti...absurdų teatras tokie rašiniai

diedas iš kaimo
diedas iš kaimo , 2022-09-04 16:58

Aktualu - šaldytuvas, šaldantis jame iš bado pasikorusia pelė iš tikro yra besaikis energijos švaistymas.

Ramus
Ramus, 2022-09-04 15:33

Giliai dzin kiek kainuoja elektra, jei ant stogo turi savo saules elektrine.

Elektra
Elektra, 2022-09-04 11:04

Patys vogdami milijonais, mus mokina taupyti centais.

Nnnnnn
Nnnnnn, 2022-09-04 10:05

Visa šita pasakykite seimo nariams firmų atstovams jug jie daug energijos išnaudoja jug jie pinigų turi.....

Jonas
Jonas, 2022-09-04 09:49

Man daugiausiai elektros suvartoja indukcinė kaitlentė. Dujų neturime. Net sovietmečiu buvo didelė nuolaida elektros kainai neturintiems daugiabučiuose dujų. Dabar VERT liepia pasirinkti tinkamą planą.

Vaidas
Vaidas, 2022-09-04 09:33

Kreivio ir R. Masiuliui kiaušus išpjautu automatiškai elektros kaina sumažės. Pagal ekspertė elektra teršia aplinką. Tai kodel kiša tas elektra varomas mašinas? Prie kustamu šūdą pirma gerai pagalvokit.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.