Vasarą sugrįžta „Rimi“ prekių pristatymas Kuršių Nerijoje ir kituose pajūrio miestuose

Nuo birželio 1 d. prekybos tinklas „Rimi“ pirkėjų patogumui plečia prekių prisistatymo teritoriją ir poilsiaujantiems pajūryje siūlo apsipirkti neišėjus iš namų.

Be to, skubantiems į pajūrį ar sodybas, siūloma greitojo atsiėmimo iš parduotuvės paslauga, kuomet prekių krepšelis surenkamas vos per 30 min.

Šia paslauga patogu pasinaudoti ir atostogaujant, kai poilsiui skirto laiko nereikia leisti eilėse, o grįžtant iš pajūrio yra galimybė vos per kelias minutes atsiimti vakarienei surinktus produktus.

Produktai atostogaujantiems – į poilsio vietas

Pasak prekybos tinklo „Rimi“ e. komercijos vadovės Margaritos Petraševičienės, greitėjantis gyvenimo tempas skatina žmones ieškoti dar efektyvesnių apsipirkimo galimybių, tad puikiai pasiteisina visi naujai diegiami ir pirkėjams siūlomi prekių pristatymo būdai.

„Vasarą didžioji dalis Lietuvos gyventojų savo atostogas leidžia pajūryje, todėl stengiamės būti kuo lankstesni savo klientams ir Klaipėdos mieste siūlome pristatymą į namus nuo 9 val. iki 22 val.

Be to, jau nuo birželio 2 dienos grįžtame su prekių pristatymu į namus Kuršių Nerijoje vasaros sezonui.

Ten atostogaujantiems siūlome nesirūpinti vaikščiojimu į parduotuvę, kur gali susidaryti ilgesnės eilės, o naudotis mūsų pristatymo į namus paslauga populiariausiomis savaitės dienomis“, – teigia „Rimi“ e. komercijos vadovė.

Tuo tarpu poilsiaujantiems Palangoje, Šventojoje, Kunigiškėse, Monciškėse, Karklėje ir aplinkinėse gyvenvietėse vasarą „Rimi“ prekes į namus pristatys kiekvieną dieną.

„Kurjerių automobiliuose įrengta speciali karščių nebijanti šaldymo įranga, tad mūsų pirkėjams užtikriname kokybišką prekių pristatymą ir kviečiame mėgautis net ir karščiausią vasaros dieną atvežtais šaltais gėrimais bei ledais.

Prekes į namus vežame ir Kretingoje, Gargžduose bei likusioje Klaipėdos rajono dalyje“, – sako M. Petraševičienė.

Greitas prekių atsiėmimas ir sutaupymo galimybės

Taupydami laiką, vasarą pirkėjai mielai naudojasi ir kitais dviem užsakytų prekių atsiėmimo būdais – tiek „Drive“ punktuose, tiek fizinėje parduotuvėje.

„Užsakyti prekes dabar labai paprasta: susidėjus prekių krepšelį, atsidarykite pristatymo pasirinkimus ir išsirinkite jums tinkamiausią prekybos centrą bei laiką.

Greitas prekių atsiėmimo būdas ypač patinka vasarą skubantiems į gamtą, sodybą, pajūrį ar pas draugus. O užsibuvus darbe taip pat patogu susiformuoti krepšelį vakarienei ir pakeliui pasiimti jį iš „Drive“ stotelės be jokių eilių“, – sako specialistė.

Norintiems sutaupyti perkant kasdienius maisto produktus, reikėtų atkreipti dėmesį į „Rimi Basic“ etikete pažymėtus gaminius.

Šie produktai parduodami paprastesniuose įpakavimuose, didesniais ar mažesniais kiekiais, o tai leidžia pasiūlyti geresnes kainas už kokybiškus produktus.

Prekybos tinklo asortimente yra daugiau nei 3 500 privačia etikete pažymėtų prekių. „Kasmet plečiame privačios etiketės asortimentą, o jį formuojant skiriamas didelis dėmesys lokalumui ir tvarumui.

Privačios etiketės produktų kokybė nenusileidžia ar net lenkia žinomų prekės ženklų gaminių kokybę, todėl jų kaina pirkėjams tampa svarbiu pasirinkimo kriterijumi“, – teigia M. Petraševičienė.

Ji primena, kad prekybos tinklas visoje Lietuvoje sumažino daugiau kaip 600 pirkėjų mėgstamų produktų reguliarias kainas iki bene žemiausių rinkoje.

„Atlikta apklausa parodė, kad 40 proc. pirkėjų stebi kainas skirtinguose prekybos centruose. Nuo šiol to nebereikia daryti – prekybos tinkle „Rimi“ visas mėgstamas prekes galima įsigyti už patrauklią kainą.

Taigi, nebereikia rinktis tarp keleto skirtingų prekybos vietų, norint susirinkti savo kasdienį produktų krepšelį, užteks vos vieno apsilankymo „Rimi“ fizinėje parduotuvėje arba užsakymo suformavimo elektroninėje erdvėje“, – pažymi ekspertė.

Su „Rimi Drive“ paslauga prekes tiesiai į automobilį galima atsiimti dvejose „Rimi“ parduotuvėse Klaipėdoje, įsikūrusiose adresu Taikos pr. 64 ir Taikos pr. 139. O prekių atsiėmimas iš parduotuvės prieinamas daugelyje pajūrio kurortų: Klaipėdoje (Taikos pr. 64, Pajūrio g. 5A ir Taikos pr. 139), Kretingoje (Šventosios g. 27B), Slengiuose (Dangaus g. 34), Palangoje (Malūno g. 10) bei Liepojoje (Liepojos g. 27).

Daugiau informacijos apie visus prekių pristatymo būdis rasite čia: https://www.rimi.lt/e-parduotuve/lt/pristatymo-budai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder