Mes – NeKitokie: Kurčiųjų kasdienybė. Nesusikalbėjimo gestų kalba kaina.

„Mes – NeKitokie” – visiškai naujas projektas, kuriuo siekiama padrąsinti kalbėti apie visuomenėje vyraujančias socialines problemas, kovoti už savo teises ir sudaryti lygias galimybes.

Jūsų dėmesiui – penktoji laida „Kurčiųjų kasdienybė. Nesusikalbėjimo gestų kalba kaina“. Laidos pašnekovai Nina Šamakova ir Faustas Simaitis atsakys į šiuos klausimus: kokie stereotipai ir mitai lydi kurčiuosius ir neprigirdinčiuosius visą gyvenimą? Kokios vaikystės istorijos liūdina Niną iki pat šiol? Kokia nesusikalbėjimo gestų kalba kaina? Kokias klaidas daro tėvai, auginantys kurčią ar neprigirdintį vaiką? Visa tai pamatysite laidoje.

📍Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacija - https://www.facebook.com/klkjorganiza...

KŪRYBINĖ KOMANDA Prodiuserė Fausta Tavoraitė - https://www.instagram.com/faustatavor...

Laidos vedėjas Aurimas Cibulskas – https://www.instagram.com/cibulskas_a...

Kameros ir montažas ADlife - https://www.facebook.com/adlifecreative Gytis Kalvis - https://www.facebook.com/gytis.kalvis

Algirdas Daniela - https://www.facebook.com/algirdasdan

Organizuoja - VšĮ Geras vardas; Partneriai: Kitokie pasikalbėjimai, Vakarų ekspresas, Mano miestas Klaipėda, Trys karaliai;

Draugai: Victoria hotel Klaipėda (filmavimo vieta), Austėja Laurinavičiūtė (grafikos dizainas), Gabrielė Monkevičiūtė (grimas); Rėmėjai: Perku telefoną.lt.

Projektą dalinai finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė, Europos solidarumo korpusas.

Music by Coma-media #MesNeKitokie