Ugnikalnių aktyvumo ir kritulių kiekio duomenys Europoje. Naikinantys tornadai. Žemės drebėjimas

Kanarų saloje, La Palmoje, esančio Cumbre Vieja ugnikalnio pelenų ir nuodingų medžiagų debesys jau perskrido Atlanto vandenyną ir pasiekė Kubą bei Puerto Riką. Išsiveržimus lydi padidėjęs seisminis aktyvumas. Jie taip pat pradėjo išmesti "ugnies kamuolius" - rutulio formos uolienų gabalus, kurie susidarė dėl per aukštos temperatūros.

Sugriautų namų skaičius jau gerokai viršija tūkstantį Šioje laidoje žiūrėkite: Spalio 6-7 d. per 24 valandas planetą sukrėtė daugybė žemės drebėjimų. Tarp jų - 4,9 balo stiprumo žemės drebėjimas Kroatijoje, 5,9 balo stiprumo žemės drebėjimas Japonijoje ir pražūtingas žemės drebėjimas Pakistane. USGS duomenimis, jo stiprumas taip pat buvo 5,9 balo.

Žuvo dešimtys žmonių, daugiau kaip 300 buvo sužeista. Spalio 2 d. USGS užregistravo stiprų 7,3 stiprumo žemės drebėjimą Vanuatu, Fidžyje. Židinys buvo daugiau kaip 500 km gylyje. Epicentras buvo maždaug už 400 km į pietvakarius nuo Nandi miesto Fidžyje. Italijoje, Liparsko salose, suaktyvėjo stratovulkanas, pavadintas Vulkano.

Spalio 1 d. šalies Civilinės saugos departamentas padidino pavojaus lygį iki geltonojo. Rugsėjo 29 d. Indonezijos Vakarų Sumatros provinciją užklupo liūtys ir uraganinis vėjas. Deja, yra žuvusiųjų ir sužeistųjų.

Tą pačią dieną smarkios liūtys sukėlė staigius potvynius Slovėnijos sostinėje Liublianoje. Vokietijos šiaurėje esančiame Kylio mieste siautėjo pražūtingas tornadas. Yra nukentėjusių.

Rugsėjo 30 d. Indijos Šimlos mieste, Himačal Pradešo valstijoje, dėl smarkių liūčių sukeltos nuošliaužos sugriuvo aštuonių aukštų pastatas. Laimei, niekas nenukentėjo. Australijoje per Naujojo Pietų Velso valstiją praūžė tornadas, kurio griaunamoji galia šiam regionui nėra būdinga. Keli žmonės buvo sužeisti.

Spalio 1 d. Daliano miestą šiaurės rytų Kinijoje užklupo neįprasta kruša. Vištos kiaušinio dydžio kruša išdaužė parduotuvių vitrinas ir automobilių langus. Kitą dieną pražūtingas tornadas nusiaubė Šandongo provincijos Jantajaus miestą. Jį sukėlė ta pati supergrupė, kuri sukėlė neįprastą krušą Daliane. Spalio 3 d. atogrąžų audra Shaheen smogė Omano sostinei Maskatui.

Deja, yra žuvusiųjų ir dingusiųjų be žinios. Tą pačią dieną Irano Sistano ir Beludžistano provincijos pakrantę taip pat nusiaubė audra "Shaheen". Yra žuvusiųjų.

Spalio 4 d. smarkios liūtys sukėlė didelius potvynius ir nuošliaužas šiaurės Italijoje. Spalio 4 d. smarkios liūtys sukėlė plataus masto potvynius ir nuošliaužas šiaurės Italijoje. Ligūrijos, Pjemonto ir Lombardijos regionuose paskelbtas raudonas orų pavojaus lygis. Tą pačią dieną smarkios liūtys sukėlė didelius potvynius pietų Prancūzijoje.

Ypač smarkiai nukentėjo Marselio miestas. Bouches-du-Rhône departamente taip pat paskelbtas raudonas pavojaus lygis. Rusijos Sočio mieste, Batumyje, Gruzijoje, ir netoliese esančiose gyvenvietėse smarkios liūtys sukėlė potvynius.

Spalio 5 d. smarkios liūtys sukėlė potvynius kai kuriose Didžiosios Britanijos sostinės Londono dalyse.

Mieste sutriko kelių, geležinkelių, požeminio ir antžeminio transporto eismas. Stichinių nelaimių gausėjimas ir sinchronizacija nėra atsitiktinis procesas, o ciklinių astronominių poveikių mūsų planetai pasekmė, kuriai žmonija dabartiniame raidos etape negali daryti įtakos.

Tačiau neveiklumu taip pat gaištamas laikas, kuris dabar labai reikalingas, kad būtų sutelktos visų planetos žmonių pastangos įveikti šį sunkų laikotarpį. Visuomenė - tai kiekvienas iš mūsų. Mes visi savo veiksmais kuriame sąlygas, kuriose gyvename.

Kiekvienas gali daug nuveikti, kad pasaulis sužinotų tiesą apie tikrąją mūsų planetos būklę. Kviečiame dalyvauti tarptautinėje internetinėje konferencijoje "Pasaulinė krizė.

Tiesos metas", kuri vyks 2021 m. gruodžio 4 d. Tai unikali galimybė TVJ ALLATRA platformoje pasiekti milijonus žmonių daugiau nei 180 pasaulio šalių ir pasidalyti savo nuomone apie padėtį planetoje.