„Neptūnas“ sieks reabilituotis Klaipėdoje

Trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ kils į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyro dvikovą su Gedimino Petrausko treniruojama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipa.

Kėdainiškių komandoje rungtyniauja buvęs neptūnietis Matas Vaitkus.

Abi komandos savaitgalį patyrė pralaimėjimus Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionatuose: „Nevėžis-Optibet“ namuose ilgai priešinosi ir tik ketvirtajame kėlinyje neatsilaikė prieš Lietuvos čempioną Vilniaus „Rytą“ - 83:93, „Neptūnas“ Šiauliuose apmaudžiai per pratęsimą rezultatu 103:108 nusileido Šiaulių ekipai „Šiauliai - Casino Admiral“.

Po šio pralaimėjimo „Neptūno“ vyr. treneris Georgio Vovoras per spaudos konferenciją neslėpė pasipiktinimo: „Būsiu atviras. Mes šias rungtynes laimėjome. Deja, kiti žmonės šiek tiek matė kitaip. Esu įsitikinęs, kad pergalė buvo mūsų.“

„Neptūnui“ tai buvo vos pirmoji iš 5 žaistų rungtynių nesėkmė „Betsafe-LKL“ čempionate, o kėdainiškiai suklupo visus 5 kartus.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre tiek „Neptūno“, tiek „Nevėžio-Optibet“ situacija gana prasta: iš trijų rungtynių abi ekipos laimėjo vos po kartą.

Taigi, šiame turnyre kiekvienas suklydimas jau gali skaudžiai kainuoti.

„Neptūnui“ trečiadienį Klaipėdoje labai reikalingas sirgalių palaikymas, kurie jiems gali sugrąžinti pasitikėjimą savo jėgomis ir padėti grįžti į pergalių kelią.

Tie, kas negali atvykti į „Neptūno“ ir „Nevėžio-Optibet“ rungtynes, turės galimybę jas stebėti tiesiogiai internetu per LRT.lt