Andrius Tapinas ir Visvaldas Matijošaitis

Andrius Tapinas įsitraukia į Kauno mero rinkimus: „Viso, Visvaldai“

(11)

Visuomenininkas Andrius Tapinas, įkvėptas praėjusių Seimo rinkimų sėkmės kovoje prieš Valdemarą Tomaševskį, dabar skelbia pradedantis mūšį prieš Kauno merą Visvaldą Matijošaitį.

„Kaunas gali išsirinkti žmogų, kuris padeda priešui veikti prieš Ukrainą ir kartu prieš Lietuvos valstybę.

Kuris net nesiruošia nutraukti savo verslo rusijoje, semia kruviną pelną ir rašistams mokamais mokesčiais remia okupantų armiją, – rašo A. Tapinas savo feisbuko paskyroje. – Ir čia jau yra bendras reikalas. Kaunas yra mūsų Bostonas ir Liverpulis, Kaunas yra Kalanta ir „Žalgiris“.

Kaunas yra patriotizmas, laisvė ir pasipriešinimas. Aš atsisakau tikėti, kad Kaunas be kovos atsiguls po kruvino caro kojomis.“

Vienas įtakingiausių Lietuvoje įtakotukų paskelbė kampaniją „Viso, Visvaldai“: „Jauskis nejaukiai, kai tavo nepotizmas, korupciniai ryšiai ir tyčiojantis iš Ukrainos uždirbti kruvini rubliai bus viešinami ir viešinami visais įmanomais kanalais.“

Kaip žinoma, nepaisydama pažadų pasitraukti V. Matijošaičio „Vičiūnų grupė“ toliau sėkmingai veikia ir moka mokesčius Rusijoje, o jos produkcija yra vienas mėgstamiausių rusų prekės ženklų.

Kovai su galimu V. Matijošaičio perrinkimu A. Tapino sukurta „Laisvės TV“ atidarė specialią sąskaitą.

Tai ne pirmas kartas, kai visuomenininkas įsitraukė į rinkimus, kovodamas prieš ir pats nedalyvaudamas.

2020 m. Seimo rinkimuose A. Tapinas paskelbė akciją „Viso gero, Voldemortai“, ragindamas aktyviai dalyvauti rinkimuose, kad mažėtų procentinė V. Tomaševskio vadovaujamos Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) balsų dalis.

Jos metu taip pat buvo išleista 300 tūkst. vienetų leidinys „Viso gero, Valdemarai?“ .

LLRA-KŠS per Seimo rinkimus surinko 4,82 proc. rinkėjų balsų ir neperkopusi 5 proc. kartelės daugiamandatėje apygardoje į Seimą kaip partija nepateko, nors trys jos nariai užsitikrino vietas kaip vienmandatininkai.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder