Arvydas Vaitkus

Arvydas Vaitkus: „Tai tik pusiaukelė iki reikšmingų Klaipėdai darbų pradžios"

(14)

Po vakarykščio įtempto rinkimų vakaro šiandien labiausiai norisi padėkoti visiems, kurie palaikė „Ištikimi Klaipėdai“ komandą ir mūsų idėjas pirmajame rate.

Jūs parodėte, kad Klaipėdai tikrai reikia pokyčių.

Neabejoju, kad su jūsų palaikymu jau netolimoje ateityje galėsime kartu kurti tokį miestą, kuriame gyventi būtų gera kiekvienam.

Keturi metai Klaipėdos miesto tarybos opozicijoje ir daugybė metų gyvenimo bei profesinės veiklos Klaipėdoje leido suprasti, ko labiausiai reikia mūsų miestui ir klaipėdiečiams.

Ši patirtis leido mūsų komandai sukurti konkrečiausią ir ambicingiausią veiklos programą, kurioje būtų paliestos visos svarbiausios miestui sritys.

Todėl labai noriu padėkoti visiems, kurie už šias idėjas pirmajame ture atidavė savo balsą.

Taip pat labai noriu padėkoti kiekvienam bendražygiui, rinkiminės komandos nariui, kurie nuoširdžiai ir neskaičiuodami darbo valandų dirbo tam, kad padėtų suformuoti bei aiškiai perteikti mūsų komiteto vizijas Klaipėdos žmonėms. 

Didžiulę padėką norėčiau išreikšti ir savo šeimai – gyvenimo meilei Ilonai ir vaikams, kurie visuomet yra šalia ir palaiko mane kiekviename žingsnyje. 

Visgi vakarykščiai rinkimų rezultatai – tai tik pusiaukelė iki reikšmingų Klaipėdai darbų pradžios. 

Todėl nuoširdžiai tikiuosi, kad per ateinančias savaites „Ištikimi Klaipėdai“ komandos planą bei vizijas miestui atras ir tie klaipėdiečiai, kurie balsavo už kitus kandidatus, tačiau jų favoritai jau baigė kovą šiuose rinkimuose. 

Tik kartu mes galime atnešti pozityvius ir reikšmingus pokyčius į mūsų miestą.

Todėl nelikite abejingais savo mylimo miesto, savo namų, Klaipėdos ateičiai. 

Ištikimas Klaipėdai

Arvydas Vaitkus

arvydas-vaitkus

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder