Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Dienraštis "Vakarų ekspresas" skelbia populiariausias Klaipėdos ir šalies politikos ir visuomenės veikėjų citatas.

Klaipėdos rajono meras Bronius MARKAUSKAS: "Dar kartą pasikartosiu, negalima žlugdyti smulkiųjų verslininkų. Savivaldybės tikslas yra ne uždirbti, o užtikrinti reikalingas ir būtinas paslaugas tiek prekybininkams, tiek mūsų rajono žmonėms. Turgus neturi būti pasipelnymo šaltinis Savivaldybei ir kol aš meras visada būsiu tokios pozicijos.“

Signataras, saugumo ekspertas Audrius BUTKEVIČIUS: "Šitie žmonės, kaip jie patys save pavadino "šaika", veikdami išvien, kartu ir susitarę, kaip sakytų prokuroras, jie užėmė štai tokią poziciją: nesirūpinti Lietuvos kariuomenės ugdymu, prarasti sumas, tolygias toms, kurios reikalingos Lietuvai veikti pagal NATO standartus".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: "Mieste reiktų daugiau dėmesio ir investicijų sutvarkant senamiesčio pastatų fasadus taip, kaip tai prieš kelis metus padarė Kaunas ar kaimyninė Palanga".

Juvelyrė Jurga LAGO: "Vienintelė validi valiuta yra vienybė ir nepaklusnumas šiandien - kas jos neturi, rytoj praras jau tikrus pinigus ir tikrą turtą".

Publicistas Algimantas RUSTEIKA: "Tik drąsi ir turtinga Lietuva, kariaujanti hibridinius karus su Kinija, jokių mokesčių nemažina ir nesirengia mažinti".

Seimo narys Remigijus ŽEMAITAITIS: "Dabar visi sukruto, kur Lietuva padės milijardą, kurį Taivanas žada greitai paskolinti. Tačiau retas paklausia, o iš kur Lietuva gaus tą ar tuos milijardus, kuriuos praloš ir jau pralošia Kinijai? Kaip bus kompensuojami visi antkainiai, kurie mus pasieks per papildomus tarpininkus?"

"Infliacija Lietuvoje -12,1 proc. Estijoje - 11,7 proc. Suomijoje - tik 3 proc. Kodėl taika apsimoka labiau", - sako žurnalistas Vilius KAVALIAUSKAS.

Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Valdas TUTKUS: "Ar daug mūsų milijonierių vaikų jūs pažįstat, kurie atitarnavo Lietuvos kariuomenėje? Aš nei vieno..."

Valdas VIŽINIS Biržų konservatoriams: "Kiek žmonių atpažįsta Lietuvą, matydami Žydrūną Savicką ir kiek - vietos savivaldą?"

"Respublikos" žurnalistas Marius JONAITIS: "Džiugu, jog bent kažkas iš aukštesnio rango politikų pripažįsta, kad savo valiutos atsisakymas buvo žalingas reiškinys mūsų ekonomikai. Matyt ministrei taip netyčia išsprūdo".

Verslininkas Mindaugas KARALIUS: "...Užsisklendęs į savo asmeninių reikalų kiautą žmogus tampa pasyviu biomasės vienetu ir laukia, kas jį panaudos kaip biologinę medžiagą ir ką iš jo lipdys".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder