Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Dienraštis "Vakarų ekspresas" skelbia populiariausias Klaipėdos ir šalies politikos ir visuomenės veikėjų citatas.

Seimo narė Ligita GIRSKIENĖ: "Pritariu, kad šios Vyriausybės nariai eina į ringą neįvertinę savo varžovų ir į ringą lipa pirmi, o "gavę į akį" nuo stipraus varžovo, žvalgosi, kas juos užstos".

Seimo narys Remigijus ŽEMAITAITIS: "Konservatorių užsienio politikos erkės pabudo iš po žiemos miego! Pagaliau pavyko atkreipti dėmesį į galutinai sumautą konservatorių užsienio politiką! Su Kinija žala Lietuvai - 2,7 mlrd. Su Baltarusija žala Lietuvai - 1,7 mlrd. Su Lenkija žala Lietuvai - 700 mln." 

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: "Klaipėdoje 2003 metais buvo pastatytas kruizinis terminalas, tačiau kiek gražiau sutvarkyti šalia esančią piliavietės aplinką miesto valdžiai prireikė beveik 20 metų".

Juvelyrė Jurga LAGO: "Čia pamąstymui, mieli žurnalistai, nes “tekstai nedega. O tylėjimas ir maivymasis, rašymas apie visokius vėjus, ignoruojant svarbius įvykius - irgi yra lygus melui. Tyla ir melavimas bei neobjektyvumas žurnalistikoje  = tylai ir melavimui apie gaisrą  gyvenime. Kai neperspėji savo artimųjų ir kaimynų, kai juos apmeluoji".

Ekonomistas, Vilniaus universiteto profesorius Povilas GYLYS: "Šalies efektyviai valdyti negali du, juolab konkuruojantys, galios centrai. Konkuruodami jie dezorientuoja visą valstybės valdymo hierarchiją - žemesnės grandys nežino, kieno komandai paklusti - oficialaus ar faktinio - valstybės vadovo.

Politologas Bernaras IVANOVAS: "Mano manymu, tiek ankstesnis premjeras S. Skvernelis, tiek dabartinė premjerė I. Šimonytė yra dvyniai. Abu vienodai arogantiški. Primenu, kaip S. Skvernelis pandemijos pradžioje per karantiną kalbėjo, kad dėl karantino uždarytas verslas, kuris negali išsilaikyti du mėnesius, nėra verslas".

„Nieko kvailesnio aš nesu girdėjęs iš jokių politikų niekada per savo gyvenimą, kad mes - Lietuva - gelbėjame pasaulio demokratiją ir ją išgelbėsime savo žingsniais", - Ramūnas KARBAUSKIS vis dar randa, kuo save nustebinti.

Rūta JANUTIENĖ: "Anušauskas nėra valstybė. Anušauskas yra parazitas, prisisiurbęs prie valstybės".

Kęstutis SKREBYS: "Aristokratas tikras savo veiklą valstybei supranta kaip pareigą. Ir kaip mes jau minėjome du Britanijos princai atitarnavo karštuose taškuose kariuomenėje. O du princai Landsbergių, nėra žinių. Vienas - Amerikoje, dėl kito, atšventė (18-ąjį - red. pastaba) gimtadienį, bet to tikrai nepadarys". 

Artūras ORLAUSKAS: "Tokių durnių valdžioje per visą Lietuvos istoriją dar nebuvo".

Filosofė Nida VASILIAUSKAITĖ apie Saulių Skvernelį: "Ši Šimonytė - 2 su policininko uniforma, medijų yra pristatoma, kaip neišvengiama dar viena mūsų ateitis, kaip tariama opozicija, kaip tai, kas pakeis šią". Žodžiu, kuriamas įspūdis, kad nieko kito būti negali, jokia kita partija neturi jokių šansų.  Ateis Skvernelis ir taip jau bus".

„Prezidentui reikėtų liautis kurti iliuziją, kad jis lemia dalykus, kurių iš tikrųjų nelemia", - taip mano politologas Vytautas SINICA, šalies vadovui išeitų tik į naudą.

„Galima vargstantiesiems padėti sumažinant būsto mokesčius, jei reikia, net ir maisto talonus įvesti", - anot Vilniaus universiteto profesoriaus Rimanto RUDZKIO, talonai nebūtų jokia gėda, nes taip yra net Amerikoje.

„Aš kartais net nesuprantu tos „mišrainės", kuri vyksta dėl pandemijos", - jeigu nesupranta profesorius infektologas Alvydas LAIŠKONIS, kaip tą visą „mišrainę" reikia suprasti paprastam žmogui?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder