Naujagimis
Demografinė situacija: mirusių 3 kartus daugiau nei gimusių (2)

Demografinė situacija Šilutės rajone nedžiugina ir šiemet. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius rajone gimė 82 kūdikiai, mirė 214 žmonių. Iširo ir 29 santuokos, o gyvenimą santuokoje pradėjo tik 15 porų.

Taip pat paskelbti populiariausi šių metų vaikų vardai.

Šilutės rajono savivaldybės duomenimis, su kiekvienu mėnesiu registruojama vis daugiau naujagimių. Sausį gimė 21, vasarį – 27, o kovą 34 kūdikiai. Iš jų dvigubai daugiau berniukų – 56, o mergaičių 26.

Tėveliai savo sūnums šiais metais rinko retus vardus: Oskaras, Matėjus, Vytautas, Tajus, Ajus, Ainius. Populiariausi pasirinkimai buvo: Kajus, Gabrielius, Eimantas, Adas, Benas, Mykolas.

Mergaitės šiais metais dažniausiai vadintos Gabija, Tėja, Vilte, Vakare, Amelija. O rečiausi vardai buvo Iglė ir Atėnė.

Šilutės rajone užregistruota 214 mirčių. Sausį mirčių buvo daugiausiai – mirė 90 žmonių. Vasarį mirė 57 pamariškiai, kovą – 67.

Santuokų per tris mėnesius užregistruota tik 15, o iširo net 29 šeimos. Šių šeimų 25 vaikai liko gyventi su motinomis, nė vienas neliko su tėvu.

Raktažodžiai
Butai brangs!
Brokeris, 2021-04-17 21:54
O ko norite? Metus laiko gydytojai slėpėsi nuo pacientų. Ne tik gimusių mažiau, bet dar ir kiek mirs ( kai kurie jau mirė "tipo" nuo covido ) nuo laiku nesuteiktos konstitucijoje garantuotos nemokamos ( tipo "nemoku" ) med. pagalbos,- gydymo telefonu , ir tai jei per dieną beskambinant neišsikraus baterija.
klaipedietis, 2021-04-17 20:59
Sidebar placeholder