E. Macronas: 2022-ieji gali būti pandemijos pabaigos metai

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas savo naujametinėje kalboje nuteikė gyventojus tolesniems koronaviruso pandemijos sunkumams, tačiau kartu pareiškė su optimizmu žvelgiąs į ateitį.

„Ateinančios savaitės bus sunkios, visi tai žinome, - kalbėjo E. Macronas penktadienio vakarą transliuotoje kalboje. – Virusas cirkuliuoja ir cirkuliuos dar stipriau“. Dėl omikron atmainos vėl stabdoma daug kasdieninio gyvenimo veiklų, įvairūs sektoriai vėl susidurs su ekonominiais sunkumais.

„Tačiau priešingai nei pernai tuo pat metu, kai ribojimai buvo daug griežtesni, dabar turime vakcinos ginklą“, - sakė prezidentas.

Jis pabrėžė „ryžtingai optimistiškai“ žvelgiąs į ateitį. 2022-ieji gali tapti pandemijos pabaigos metais – „noriu su jumis tuo tikėti“, teigė prezidentas. Jis dar kartą paragino nepasiskiepijusius gyventojus vakcinuotis.

Ir šiaip Prancūzijai 2022-ieji bus labai svarbūs metai, be kita ko, dėl būsimų prezidento rinkimų, tęsė E. Macronas. Tačiau jis vėl aiškiai nepasakė, ar sieks dar vienos kadencijos. „Koks bebūtų mano vaidmuo: aš toliau jums tarnausiu ir niekas negalės atitolinti mano širdies nuo Prancūzijos“, - pažymėjo E. Macronas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder