Eismo sąlygas sunkina gūsingas vėjas, naktį bus ir plikledis (1)

Vakarėjant penktadieniui, Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos arba drėgnos, tik rytų Lietuvoje, ypač Zarasų, Utenos, Švenčionių bei Trakų rajonuose, vietomis pažliugusio sniego yra ir ne tik rajoniniuose, bet ir mažesnio intensyvumo krašto keliuose.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, kai kur padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu, skelbia VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija ir vairuotojų prašo atkreipti dėmesį į tai, jog esant stipriam vėjui ant kelių, ypač miškingose vietovėse, gali būti nuvirtusių medžių ar nukritusių šakų.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, didžiojoje šalies dalyje be žymesnių kritulių, tik rytų Lietuvoje vietomis mišrūs krituliai, daugiausia šlapdriba. Oro temperatūra - nuo 2 iki 5 laipsnių šilumos.

Ateinančią naktį kritulių tikimybė maža. Naktį ir rytą vietomis plikledis. Vėjas šiaurės vakarų, 8-13 m/s, kai kur gūsiai 15-20 m/s. Oro temperatūra svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Sena foto įkelta
Svečias, 2022-01-14 19:16
Sidebar placeholder