Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro prioritetas – sklandus skiepijimas

Lietuvoje tebesitęsiant ekstremaliai situacijai ir karantinui, ir toliau dedamos pastangos koronavirusui įveikti. Klaipėdos rajone intensyvų darbą tęsia Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras.

Nuo gegužės mėnesio pradžios paskirta nauja Klaipėdos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro (ESOC) vadovė – Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė.

„Visi turime bendrą tikslą – suvaldyti pandemiją. Būtent to kryptingai ir siekia Klaipėdos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras. Didelį dėmesį skiriame tam, kad mažėtų užsikrėtimų atvejų bei vakcinavimui, kurio tempai vis intensyvėja. Šį penktadienį, nuo 12 iki 19 val., ir šeštadienį, nuo 9 iki 13 val.,  gyventojai Gargždų kultūros centre gali pasiskiepyti „gyvos eilės“ principu.Rasa Petrauskienė

Taip pat užsiregistruoti savo skiepui arba užregistruoti kitą asmenį galima iš anksto interneto svetainėje 1808.lt. Džiugi žinia, kad jau nuo pirmadienio atveriamas naujas masinės vakcinacijos etapas – registruotis galės 16 metų ir vyresni gyventojai“, – informuoja ESOC vadovė Rasa Petrauskienė.

ESOC sudaro 6 grupės, kurios analizuoja su COVID-19 susijusius duomenis, vertina situaciją ir priima sprendimus, – Operacinio vertinimo ir ekstremaliųjų situacijų prevencijos, Informacijos valdymo, Materialinio techninio aprūpinimo, Administravimo, Visuomenės informavimo bei Elektroninių ryšių organizavimo ir palaikymo.

 

Sidebar placeholder