Festivalyje Lenkijoje kilo milžiniška audra: buvo raginama nepanikuoti

Penktadienio vakarą Gdynioje vykstančio festivalio „Open'er“ erdvę užklupo didžiulė audra. Organizatoriai per garsiakalbius ramino tūkstantinę minią nepanikuoti ir eiti link išėjimų. Buvo tikinama, kad evakuacija yra laikina.

 

 

Tūkstančiai populiaraus festivalio lankytojų, tarp kurių yra ir begalė lietuvių, buvo kviečiami kuo skubiau palikti renginio erdvę dėl užklupusios stiprios audros.

Nors stichija gąsdinanti, organizatoriai prašė visų nepanikuoti ir išlaikyti ramybę.

Didžiulė minia paliko festivalio erdvę, tačiau greitą prieglobstį rado retas, kadangi iki autobuso stotelės ar automobilio reikėjo įveikti nemenkus atstumus.

Dėl audros festivalis buvo laikinai stabdomas. Pasak ten esančių lietuvių, vėjas buvo toks stiprus, kad net sunku buvo ramiai išstovėti vietoje, be to, prasidėjo stipri liūtis.

Ko gero, dalis lankytojų dėl atšiaurių oro sąlygų patyrė ir nuostolių, kadangi ne visi spėjo su savimi pasiimti reikiamus daiktus ar susilankstyti palapines.

Informacijos apie audrą bei evakuaciją festivalio lankytojai sulaukė ir specialiose telefonų programėlėse, į kurias buvo išsiųsti pranešimai. Organizatoriai tikino, kad jau netrukus pasidalins naujienomis apie tolimesnę renginio eigą.

Pagal meteorologines prognozes, audra turėjo trukti net iki 2 val. nakties. Tiesa, net ir naktį lietus nenustojo.

Kiek pragiedrėti turėjo tik jau šeštadienį ryte.

Archyvų nuotr.

 

delfi.lt

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder