Į Marijampolės ligoninę patekusios mažametės laukė nemaloni staigmena: sako, kad negavo net pleistro (ligoninė kaltinimus neigia)

Į Alfa.lt redakciją kreipėsi vyras, kuris tikina, kad Marijampolėje du jaunuoliai, važiuodami paspirtuku, partrenkė mažametę mergaitę, tačiau jai nebuvo suteikta reikalinga pagalba Marijampolės ligoninėje. Įstaigos darbuotojai savo galimą neveiksnumą neigia.

Į Marijampolės ligoninę patekusios mažametės laukė nemaloni staigmena: sako, kad negavo net pleistro (ligoninė kaltinimus neigia)

Po eismo įvykio, kuris nutiko praėjusį šeštadienį, mergaitę išvežė Marijampolės greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Anot redakcijai parašiusio vyro, Marijampolės ligoninėje normalios pagalbos mažametei nesuteikė.

„Gydytojo (-os) nebuvo, galvos nešvietė. Nors sutrenkimai akivaizdūs, kliba dantis, lūpa ištinusi, galvoje guzas“, – pasakojo jis.

Vėliau pridūrė, kad „seselės paprašius pleistriuko užklijuoti žaizdą ant kojos buvo gautas atsakymas, kad „pleistriukų neturi“.

Tačiau kitokią įvykių versiją turi Marijampolės ligoninė. Jos atstovai tvirtino, kad ligoninė įvertino 2022-09-24 Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje buvusią situaciją.

18.00 val. skyriuje buvo 12 pacientų (iš kurių vienas – sunkios būklės).

Tuo metu GMP pristatyta šešiametė mergaitė, kurią partrenkė paspirtuku važiavęs asmuo.

„Teiginys, kad gydytojos laukė iki 20.40 val., nesutampa su asmens ambulatorinio gydymo apskaitos kortelėje fiksuotu laiku, t. y. apžiūra ir skubi pagalba pradėta teikti 18.06 val.

Pacientė buvo apžiūrėta vaikų ligų gydytojos, įvertinta būklė.

Pacientės būklė nereikalavo stacionarinio gydymo, buvo duotos rekomendacijos“, – teigė įstaiga.

„Būtinoji pagalba buvo teikiama vadovaujantis 2004 m. balandžio 8 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. V-208 „Dėl būtinosios medicininės pagalbos ir būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo“ ir organizacine tvarka „Būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimas priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje“ (OT–12–2018), patvirtinta Ligoninės direktoriaus 2018 m. birželio 26 d. įsakymu Nr. V-46 „Dėl organizacinės tvarkos „Būtinosios medicinos pagalbos teikimo tvarka priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje“, – pridūrė Marijampolės ligoninės atstovai.

Mažametė mergaitė. Alfa.lt

alfa.lt

Sidebar placeholder