Kaip vaikų darželiai Klaipėdos rajone dirbs vasarą

Nors vasaros metu rajone įprastai likdavo dirbti vos keletas budinčių darželių, tačiau dėl pandemijos jau antrus metus iš eilės ši tvarka yra keičiama, siekiant didesnio patogumo tėvams ir vaikams. Šią vasarą taip pat dirbs didžioji dalis darželių.

„Vasara – atostogų metas ir ne tik vaikams, bet ir tėvams. Tačiau pandemija sujaukė ne vieno gyventojo planus. Dalis atostogas atidėjo, dalis – jas perkėlė į vėlesnį metą. Atsižvelgdami į tai mes perdėliojame ir darželių darbo laiką vasarą. Norime, kad tėvams kiltų kuo mažiau nepatogumų ir rūpesčių. Privalome užtikrinti mūsų mažųjų rajono gyventojų ugdymą ir vasarą, todėl ir nuspręsta, jog didžioji dalis darželių dirbs įprastu režimu“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Švietimo ir sporto skyrius jau sudėliojo grafiką, kurie darželiai rajone dirbs, o kurie šiltuoju metu laiku užvers duris.

Visą vasarą dirbs Agluonėnų  pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius, Dovilų pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius, Dovilų pagrindinės mokyklos Šiūparių skyrius, Endriejavo  pagrindinė mokykla, Gargždų lopšeliai-darželiai „Ąžuoliukas“, „Gintarėlis“, „Saulutė“, „Naminukas“, Gargždų „Minijos“ progimnazijos Jakų skyrius, Kretingalės pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras, Priekulės Ievos Simonaitytės  gimnazija, Priekulės vaikų lopšelis-darželis, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija, Vėžaičių pagrindinės mokyklos  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius.

„Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus ugdytiniai vasaros metu galės lankyti Gargždų lopšelį-darželį „Gintarėlis“, „Naminukas“ priims vaikus iš Kvietinių skyriaus. Priekulės darželį, esant poreikiui, galės lankyti vaikai iš Drevernos ir Derceklių skyrių, o gimnazija priims priešmokyklinukus iš Dituvos pagrindinės mokyklos. Kretingalės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius priims vaikus iš Girkalių skyriaus ir Plikių mokyklos. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją galės lankyti Pašlūžmio ir Pėžaičių skyrių ugdytiniai, o Vėžaičių pagr. mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius priims vaikus iš Girininkų ir Lapių.

Atsižvelgiant į mažųjų rajono gyventojų tėvų apklausos rezultatus, buvo nustatytas darželių poreikis vasarą bei kur ugdymo procesas laikinai nebus organizuojamas. Šiltuoju metu laiku nedirbs:   

 1. Dituvos pagrindinė mokykla nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 31 d.
 2. Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ Kvietinių skyrius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 3. Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyrius nuo birželio 21 d. iki rugpjūčio 31 d.
 4. Ketvergių pagrindinė mokykla nuo birželio 25 d. iki rugpjūčio31 d.
 5. Kretingalės pagrindinės mokyklos Girkalių skyrius nuo rugpjūčio 2 d. iki rugpjūčio 31 d.
 6. Lapių pagrindinė mokykla nuo rugpjūčio 2 d. iki rugpjūčio 31 d.
 7. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 6 d.
 8. Priekulės vaikų lopšelio-darželio Drevernos skyrius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 9. Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyrius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 10. Veiviržėnų  Jurgio Šaulio gimnazijos Pėžaičių skyrius liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 11. Veiviržėnų  Jurgio Šaulio gimnazijos Pašlūžmio skyrius nuo rugpjūčio 2 d. iki  rugpjūčio 31 d.
 12. Veiviržėnų  Jurgio Šaulio gimnazijos Judrėnų skyrius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 13. Vėžaičių pagrindinė mokykla nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 14. Vėžaičių pagrindinės mokyklos Girininkų skyrius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
Sidebar placeholder