Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Trūksta išbaigtumo
Trūksta išbaigtumo,

Tai tik iš dalies sutvarkyta plėtros grandinė, nes viskas netenka prasmės, jei į Klaipėdą ir toliau įleidinės vadinamąja saliarka varomus sunkvežimius ir automobilius, su kuriais iš aplinkinių kaimų į meistą kasdien suvažiuoja niekur nieko nedirbantys bernai ir narkomanės mergos, kad kaimynams parodytų, jog kažkur "dirba" ir kasdien "turi reikalų mieste".

Klaipėdietis
Klaipėdietis ,

O ko aukštas su papuošta už mūsų pinigus bobike neatvažiavo? Laksto čia be jokios progos, o kai proga atsirado še tau boba ir devintinės - nėra aušto.

Blaivus
Blaivus,

nu jei elektra tiesiai is saules tai dar kaip ir svarus gaunasi tas H, bet gyvenime taip nebuna. Plius uz tokia kaina tai jau dvigubas hemorojus turint toki auto...

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.