Audrius Petrošius visada su Klaipėda: ir džiaugsme, ir varge (8)

Apie tai, kad mūsų šalies politikai noriai įsiamžina su pasižymėjusiais tautiečiais ir kaip velnias kryžiaus vengia pralaimėjusiųjų, pastebėjome dar prieš kelis dešimtmečius. Su pasaulyje pripažintais sporto, meno, verslo atstovais bendrauti ir draugauti visi nori.

 

Noriai šalia daugelio uostamiesčio pasižymėjusiųjų pozuoja ir Klaipėdos politikas - Seimo konservatorius Audrius Petrošius.

Tą patvirtina ir laiškas, pasiekęs mūsų redakciją, kurio autorius klausia, kodėl visose nuotraukose, kur tik džiaugiamasi Klaipėda, būtinai įsiamžina ir šis politikas.

 

Archyvų nuotr.

A. Petrošius antras iš dešinės.

„Laba diena, žiūriu ir netikiu... Ir čia Petrošius. Jau atvirai žmonės juokiasi komentaruose“, - rašo autorius, atsiuntęs nuotrauką apie Klaipėdoje apdovanotą Metų renovacijos projektą.

„Bulvaras“ mano, kad tai didelė neteisybė. Jeigu mūsų krašto politikas moka kartu su tauta džiaugtis, turi mokėti ir liūdėti.

Dėl nesėkmių, dėl nevykusių sprendimų, dėl žlungančio verslo, dėl uoste mažėjančių krovinių, dėl mažėjančio gyventojų skaičiaus, dėl griūvančio senamiesčio. Kaip toje truputį perdarytoje vestuvinėje bažnytinės santuokos priesaikoje:

„O, Klaipėda, prisiekiu visada tau būti ištikimas: kai laimė lydės ar vargas suspaus.“

 

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Nuotraukos - lietuvių liaudies.

 

 

Aš jo vietoje stengčiausi sėsėdti tyliai kaip pelė po šluota ir niekam nesirodyti.
Inga, 2021-06-09 07:20
Šitas prieš rinkimus buvo su Klaipėda, o po to tik gražios nuotraukos ir liko pačio nei duhu nei sluhu
Šisioniškis, 2021-06-09 07:01
Jo fotografuojasi
O ką jis nuveikė?, 2021-06-08 22:49
Sidebar placeholder