Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ klientus kviečia pasinaudoti naujomis elektroninių paslaugų galimybėmis

(1)

Atsižvelgiant į klientų poreikius, bendrovė „Klaipėdos vanduo“ atnaujino „E-paslaugos“ savitarną ir įdiegė efektyvesnį bei saugų prisijungimo būdą naudotojams. Naudodamiesi šiuo funkcionalumu, visi įmonės klientai sąskaitas galės peržiūrėti bei apmokėti paprasčiau ir greičiau.

Nuo šiol „Klaipėdos vanduo“ savitarnoje (https://savitarna.vanduo.lt), klientai galės  susieti abonento paskyrą su savo naudojamomis „Google“ arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyromis. Vartotojai norintys tai padaryti, visų pirma turi prisijungti prie savitarnos ir pasirinkti reikiamus nustatymus.

Klientai, kurie dar iki šiol neturėjo elektroninės „E-paslaugos“ paskyros, tai padaryti galės užsiregistravę ir pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos skilties, o jau esami vartotojai – suvedę savo abonemento (mokėtojo) prisijungimo duomenis bei pasirinkę norimą prisijungimo būdą. Norėdami gauti visus pranešimus ir patogiai naudotis paslaugomis, siūlome nurodyti Lietuvos tiekėjų arba draugiškų šalių el. pašto adresus, tokius kaip: „Gmail“,  „Windows live“ ir pan. Didžioji dauguma klientų  jau tai yra padarę.

Prisijungimo duomenys bus išsaugoti automatiškai, tad kaskart jungiantis, jų iš naujo suvesti nebereikės. Duomenų sinchronizacija bus atliekama griežtai remiantis vartotojų duomenų apsaugos reikalavimais.

AB  „Klaipėdos vanduo“ minėtus pokyčius įdiegė siekdama palengvinti prisijungimą naudotojams bei apsaugoti juos nuo papildomų rūpesčių, kuomet pamiršus prisijungimo duomenis ar slaptažodį, susiduriama su nesklandumais peržiūrint ar apmokant pateiktas sąskaitas.

Nuolat skubantiems, savo laiką branginantiems klientams primename ir apie daugiau savitarnos galimybių.  Joje galima ne tik nuolat stebėti savo suvartojamo vandens kiekį, pateikti pašymus dėl skaitiklių plombų nuėmimo/uždėjimo, kontrolieriaus išsikvietimo, pastovaus rodmenų kiekio nustatymo, vandens uždarymo dėl avarijos ar atliekamų darbų. Taip pat bendrovės klientai skaitiklių rodmenis gali deklaruoti kartą metuose, o ne kiekvieną mėnesį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder