Vasaros koncertų estrados projektai. Kuris gražesnis jums?
Bus atliekamas kapitalinis Vasaros estrados remontas (1)

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto tarybos kolegijos posėdyje buvo nuspręsta, jog bus atliekamas Vasaros estrados kapitalinis remontas ir skelbiamas techninio projekto rengimo konkursas aplinkos sutvarkymui, įvedant poilsio, sporto ir rekreacijos infrastruktūrinius elementus.

2019 metais atlikta ekspertizė nustatė, jog Vasaros estrados statinys yra avarinės būklės, esminės problemos praėjusiais metais buvo išspręstos, tačiau vis tik išliko kapitalinio remonto poreikis.

Tad dar praėjusiais metais buvo organizuojamas Vasaros estrados konkursas, tuomet buvo gauti 2 pasiūlymai. Projektus pateikė UAB „Vakarų siluetas“ ir UAB „SP Architektų grupė“.

Pagrindinis reikalavimas teikiant siūlymus buvo funkcinėmis, erdvinėmis ir vizualiomis-meninėmis priemonėmis sukurti gyvybingą daugiafunkcį, teikiantį paslaugas ištisus metus kompleksą, kuris išplėstų sporto, aktyvaus laisvalaikio, pramogų, rekreacijos, turizmo, kultūrinių paslaugų spektrą bei didintų teritorijos patrauklumą.

Komisijos vertinimu pirmąją vietą užėmė UAB „Vakarų siluetas“ pasiūlytas projektas, o antrąją UAB „SP Architektų grupė“. Tačiau komisijos nariai vis tik turėjo pastebėjimų abiems projektams, tad Tarybos kolegijai pateikė 2 alternatyvas dėl Vasaros estrados kapitalinio remonto.

Pirmoji pateikta alternatyva buvo atlikti Vasaros estrados kapitalinį remontą, atliekant būtinuosius darbus. O antroji alternatyva - atlikti Vasaros estrados kapitalinį remontą ir paskelbti techninio projekto rengimo konkursą aplinkos sutvarkymui, įvedant poilsio, sporto ir rekreacijos infrastruktūrinius elementus, pasiūlytus architektūrinio konkurso metu, taip pat įrengti mašinų parkavimo aikštelę.

Tarybos kolegija pritarė antrąjai alternatyvai. Preliminariai skaičiuojama, kad Vasaros estrados kapitalinis remontas kainuos 1,5 mln. eurų, mašinų parkavimo aikštelės įrengimas ir prieigų sutvarkymas taip pat kainuos 1,5 mln. eurų, o takų, tualetų, sporto aikštynų ir želdynų įrengimas kainuos 4 mln. eurų.

Numatoma, jog tolimesni Klaipėdos vasaros koncertų estrados tvarkybos darbai galėtų būti vykdomi etapais ir skirtinga finansine apimtimi.

FOTO APRASAS ESTRADA. Tarybos kolegija pritarė Vasaros estrados kapitaliniam remontui.

FOTO AUTORIUS Asociatyvi Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Gal pagaliau pajudės ledai. Ir dar, priešais p. Cibausko “grožius” reik griauti. Gėda!
Ura, 2021-04-22 19:41
Sidebar placeholder