Citatos, kurias išgirdo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: "Žinia, kad gelbstint sostinę aukojama likusi Lietuva, neatlaiko jokios kritikos ir tik dar kartą patvirtiną seną naratyvą - yra dvi Lietuvos".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: "Akivaizdu, kad sudėtinga ir skaudi pastarųjų metų situacija išbalansavo visuomenę ir natūralu, jog nuolatinė nežinomybė dažną iš mūsų privertė suabejoti pamatinėmis savo vertybėmis".

75-metį švenčianti žurnalistė Gražina JUODYTĖ: „Gyvenimas tuo ir žavus, kai gali daryti tai, kas tą akimirką šauną į galvą. Visada stengiuosi patirti ir pajausti gražiausias gyvenimo spalvas.”

Klaipėdos miesto tarybos narė Alina VELYKIENĖ: "Gėda, kada jauni politikai, pirmą kartą patekę į miesto tarybą nesuvokia, kokia yra demokratijos kaina".

Verslininkas Teisutis MATULEVIČIUS: "Noriu atkreipti mūsų valdžios vyrų ir moterų dėmesį, kurie, turbūt jau nesiruošia dalyvauti kituose rinkimuose, kad Lietuvos vėliava nėra spalvotos medžiagos gabalas. Vėliava – tai mūsų laisvės ir gyvybės simbolis. Tai mūsų pradžia ir pabaiga".

Juvelyrė Jurga LAGO: "Užsirakinti dar vienu kabliuku nepadės. Tu jau vienas lauke ne karys - išsigelbėti gali tik iškišęs snapą ir veikdamas drauge su kaimynais".

Sporto klubų tinklo „Apelsinas” vadovas Tomas KESMINAS: „Kai tik mus uždarė, Vyriausybė turėjo iš karto padėti, o ne laukti mėnesių mėnesius.”

Verslininkė Jolanta BLAŽYTĖ klausia ir stebisi: "NORMALU, kai Kinija jau ruošiasi genetiškai modifikuoti savo armijos kareivius, kad anie būtų bebaimiai ir bejausmiai.

"Matome, kad kairuoliškai radikalioms politinėms jėgoms reikia ne sprendimo, o konflikto", - tokias mintis Kazimiero Simonavičiaus universiteto profesoriui Gediminui NAVAIČIUI kelia Laisvės partijos siūlomi įstatymų projektai.

"Jeigu eini į profsąjungą, turi ką nors už tai gauti", - Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos prezidentės Ingos RUGINIENĖS pozicija daugiau nei aiški: nori būti ginamas - stok į profsąjungą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder