Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kaip bebūtų , tokius reikalus , ar situaciją reikia žiūrėti iš piniginės pusės. Žinau vieną sektos lygio tikėjimo grupę, ir jau daugelį metų stebiu jos dvasinį vadą. Pinigus tikintieji suneša , o kokius ir kiek, kaip jie panaudojami , dvasinio vado reikalas. Artimiau pažįstantis jį, mano draugas teigia , kad jie tapo jo materialinio kūno dalimi, nors tikėjimo apaštalas teigia kad tai jo tikėjimo bendruomenės turtas. Iš kitos pusės , burtininkai ar psichologai , veikia panašiai.Tik čia pinigus turi nešti avansu, daug ir iš karto už paslaugą. O visuomenėje yra daug vienišų, pažeidžiamų žmonių , kurie vienaip ar kitaip ieško atramos, o už dvasines paslaugas atsiskaito užrašydami užgyventą turtą ar pinigines sumas. O prokuroras juk ne KGB inkvizitorius , kuriam bet kokias būdais leista naudotis , norint nustatyti kunigo ketinimus. Tad gerų Šv.Velykų, ir nepraraskite artimo ryšio su artimaisiais, kas gali tapti pačia didžiausia prarasta vertybe .
Jonas Lietuvis , 2021-04-04 10:26
Šiaip, ko iš to Skuodo daugiau tikėtis... Gėdą daro mūsų valdžia rajone, gėdą darė levutė (na ta, kur ant šakos kabėjo), kitoji - "ačių" ministrė... Mane svetimos gėdos jausmas ir savigrauža apima, kai paskaitau tokias "istorijas". Kiek toli nusiritom link dugno ir kiek dar riedėsim? Šiaip, klaidų žurnalistams taip pat nereikėtų palikti. Jaukių švenčių!
Blusius , 2021-04-03 23:14

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.