Didysis penktadienio koncertas sudrebino uostą, įspūdingi pasirodymai laukia ir šeštadienį (5)

Išskirtinius pasirodymus Klaipėdos miestui padovanojo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija 30-čio jubiliejaus proga. Didžiojo penktadienio koncerto metu publiką džiugino šių grupių pasirodymai: Sisters on Wire, The Roop ir pagrindinis viso vakaro pasirodymas – Kastytis Kerbedis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuotą nemokamą renginį atidariusi Lietuvos indie pop muzikos grupė „Sisters on Wire“ žiūrovams atliko žinomiausius savo hitus ir džiaugėsi susirinkusiųjų aktyvumu bei galimybe koncertuoti gyvai.

Koncerto metu greitosios pagalbos medikams darbo tikrai netrūko, vos po kelių pirmosios grupės pasirodymo dainų į žmonių minia įsiveržė du greitosios pagalbos automobiliai.

Tačiau koncertas dėl to nebuvo nutrauktas. Todėl kruizinių laivų terminale susirinkę ištikimiausi gerbėjai toliau šoko ir dainavo kartu su grupės vokalistais. Net tie kurie sėdėjo šalia senosios perkėlos negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.

Netrukus sceną užėmė dvejus metus iš eilės „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovavusi grupė „The Roop“. Į sceną grupė įsiveržė su trenksmu ir savo pasirodymą pradėjo savo naujausiais kūriniais, kurie taip pat sulaukė šiltos publikos reakcijos.

„Šiam pasirodymui mums reikia ne tik mūsų gyvų scenoje, bet ir gyvų jūsų. Klaipėda, ar jūs gyvi?“ – susirinkusios publikos klausė pagrindinis grupės solistas Vaidotas Valiukevičius.

Pagrindinis grupės solistas V. Valiukevičius stengėsi išlaikyti stiprų kontaktą su publika viso pasirodymo metu. Vienu metu net buvo trumpam sustabdęs pasirodymą, kad galėtų pažvelgti į kiekvieno savo klausytojo veidą.

„Šį kartą man labai norėjosi pamatyti jūsų veidus. Todėl džiaugiuosi, kad atsinešėte ir parodėte man juos šiandien“, - sakė solistas.

Taip pat grupė skatino kiekvieną pajudėti, todėl prieš atliekant dainą mokė klausytojus paprastų, bet įtraukiančių šokio judesių. Klausytojai aktyviai kartojo grupės solisto rodomus judesius ir dainavo drauge su juo.

Pagrindinis ir laukiamiausias viso vakaro pasirodymas buvo pirmą kartą Jūros šventėje pasirodęs lietuvių populiariosios estrados dainininkas Kastytis Kerbedis. Dainininko pasirodymo metu šoko visą terminale susirinkusi publika. Tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus publika kartu su K. Kerbedžiu dainavo visas jo dainas.

Šeštadienį Kruizinių laivų terminale nuo 20 val. klausytojus džiugins Giedrė Kilčiauskienė, 21.30 val. į sceną žengs Donatas Montvydas, o nuo 23 val. vakarėlį scenoje užkurs charizmatiškasis Marijonas Mikutavičius.

Niekur neėjom, buvom sode. Ta šventė grynai ant juoko, kaimieciams. Nešioja užkratą po miestą. Mes miestiečiai priversti patys saugotis.
Klaipediete, 2021-07-26 20:03
Koncertas geras. Fejeverkai nerealūs. O patys šauniausi visi kas linksminosi. Su žmona vaikščiodami stebėjomės, kad miestas tikrai tvarkingas. Žmonės noriai naudojosi šiukšledėžėmis. Šiukšlių ant žemės buvo minimaliai. Linksmos šventės visiems.
Julius Klaipėdietis, 2021-07-24 15:20
Plūgas tas meras kuris leido tą jūros-alaus šventę, asilų asilas nes dbr susirgimai šoks stulpu po savaitės. Verslus dusina antrus metus o patys cirkus išdarinėja. O jūs runkeliai iš kaimų proto turite aplamai? Suplūdote į miestą ir px kaukės atstumai. Debilai be komentarų, kokio velnio čia grūdatės? Mes turim į sodybas už miesto bėgti kad jūsų runkelių alaus gerėjų ir laiptinių myžnių nesutiktume. Trumpai tariant miesto valdžia yra tokio bukumo kad tokį renginį leido, kad trūksta žodžių.
Mindaugas, 2021-07-24 13:46
Sidebar placeholder