Net nebejuokinga kiek laiko reikejo iki tokio sprendimo ir veiksmu..
Bet vistiek kamstys ilgies jau sekanciame stope i jaku zieda.. kad net iki sandeliu nedavaziuosi
Ačiū
Ačiū,
Leze įrengti dviračių matuokliai ant kiekvieno (4)įvažiavimo, daug metu neveikia,ki pinigų nurašyta?
slagbaumas
slagbaumas,
paviesinkite koks debilas panaikino slagbauma.
Pagaliau
Pagaliau,
Daugiau kaip 20 metu važinėju į darbą, pagaliau pribrendo. Kiek nervų ir kiek laiko sugaišta prieš šios sankryžos su STOP ženklu, o juk paprasta yra, uždarai pervaža kai tik lieka traukiniui pravažiuoti kilometras ir baigta. Pastatykite šlagbauma ir problema išspręsta. Greičiausiai kažkoks dėdė iš savivaldybės užsikniso prie šios pervažos. Juokinga kad tiek ilgai reikia iki tokio sprendimo.
buvo
buvo,
laikas, kada tenai buvo pervažos prižiūrėtojo namelis ir užkardos, kurias jis nuleisdavo. Darbo vieta. Nugriovė, panaikino. Dabar vos ne vienai pervažai 0,5 milijono skirs, kiek metų žmogui pakaktų mokėti tlyginimą ?
Tik va, technologijos įžengia, o žmogus nebereikalingas. O jis juk vartotojas.
Sūris
Sūris,
Galėtų tokį pat variantą padaryt ir važiuojant į Dituvos sodus,žymiai sumažėtų kamščiai.
Abejojančiam
Abejojančiam ,
Na ir kodėl adekvatūs piliečiai, kurie žino saugumo taisykles, turi turėti problemų dėl tų, kurie priekvailiai ? Tegul priekvailiai mokosi, tobulėja ir saugo save. Kūdėl priekvailiai ? Todėl, kad tik tokie norėtų, kad juos saugotų kiti.
,
Iki pirmos nelaimės, ar jau išmokome saugiai elgtis? Labai abejojiu!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Net nebejuokinga kiek laiko reikejo iki tokio sprendimo ir veiksmu..
Bet vistiek kamstys ilgies jau sekanciame stope i jaku zieda.. kad net iki sandeliu nedavaziuosi
Leze įrengti dviračių matuokliai ant kiekvieno (4)įvažiavimo, daug metu neveikia,ki pinigų nurašyta?
paviesinkite koks debilas panaikino slagbauma.
Daugiau kaip 20 metu važinėju į darbą, pagaliau pribrendo. Kiek nervų ir kiek laiko sugaišta prieš šios sankryžos su STOP ženklu, o juk paprasta yra, uždarai pervaža kai tik lieka traukiniui pravažiuoti kilometras ir baigta. Pastatykite šlagbauma ir problema išspręsta. Greičiausiai kažkoks dėdė iš savivaldybės užsikniso prie šios pervažos. Juokinga kad tiek ilgai reikia iki tokio sprendimo.
laikas, kada tenai buvo pervažos prižiūrėtojo namelis ir užkardos, kurias jis nuleisdavo. Darbo vieta. Nugriovė, panaikino. Dabar vos ne vienai pervažai 0,5 milijono skirs, kiek metų žmogui pakaktų mokėti tlyginimą ?
Tik va, technologijos įžengia, o žmogus nebereikalingas. O jis juk vartotojas.
Galėtų tokį pat variantą padaryt ir važiuojant į Dituvos sodus,žymiai sumažėtų kamščiai.
Na ir kodėl adekvatūs piliečiai, kurie žino saugumo taisykles, turi turėti problemų dėl tų, kurie priekvailiai ? Tegul priekvailiai mokosi, tobulėja ir saugo save. Kūdėl priekvailiai ? Todėl, kad tik tokie norėtų, kad juos saugotų kiti.
Iki pirmos nelaimės, ar jau išmokome saugiai elgtis? Labai abejojiu!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.