Klaipėdos miesto savivaldybė

Iš keturių komandiruočių pritarė tik vienai

Pirmadienį vykusiame komandiruočių į užsienį tikslingumui nustatyti komisijos posėdyje apsispręsta atsakyti į vieną iš keturių kvietimų Klaipėdos atstovams dalyvauti tarptautiniuose renginiuose.

Pasak Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko, komisija pritarė kvietimui dalyvauti Tarptautinėje vandens nuotekų perdirbimo parodoje IFAT 2022, kuri vyks gegužės 30-birželio 1 d. Miunchene. Į parodą, anot mero, vyks Klaipėdos savivaldybės administracijos Aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistė Renata Chockevičienė ir jos komandiruotę finansuos ne Savivaldybė, o Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras.

Komisija neapsisprendė dėl dalyvavimo bendrame UBC (United Baltic Cities) Baltijos miestų sąjungos organizuojamame Miestų planavimo komisijos posėdyje, kuris vyks birželio 14-17 d. Kylyje.

„Šį kvietimą nusprendėme peradresuoti Miesto plėtros ir strateginio planavimo komitetui, kad jie nuspręstų, ar verta deleguoti ką nors iš savo narių. Taip pat pasiūlėme Savivaldybės administracijai deleguoti atstovą į šį renginį. Kadangi jau esame Baltijos miestų tinkle, dera būti aktyviais, o ne formaliais nariais“, - komisijos nuomonę pateikė meras.

V. Grubliauskas informavo, kad dar buvo gautas kvietimas dalyvauti Periferinių jūrų regiono konferencijos politinio biuro susitikime, kuris vyks birželio 16 d. Švedijoje, Helsingborge. Komisija nusprendė rekomenduoti į šį susitikimą vykti asociacijos „Klaipėdos regionas“ atstovei Eglei Stonkei ir Klaipėdos rajono merui.

„Teko atsisakyti kvietimo kartu su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos atstovais vykti į Prancūziją susipažinti su jūrų uostais Dunkerku ir Marseliu, kadangi išvyka sutapo su miesto Tarybos posėdžiu“, - sakė meras.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder