Išrinktas Jūrininkų sveikatos priežiūros centro vadovas (1)

Vakar paaiškėjo, kad konkursą eiti Jūrininkų sveikatos priežiūros centro vadovo pareigas laimėjo Saulius Dabravalskis, dabartinis šio centro vyriausiasis gydytojas.

Naujas šios įstaigos vadovas buvo renkamas todėl, kad baigėsi S. Dabravalskio penkerių metų kadencija. Konkursą organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė.

„Vakarų ekspreso“ šaltinio duomenimis, konkurse dalyvauti paraiškas buvo pateikę trys asmenys, o dalyvavo tik du. Konkursas, kuriame buvo renkamas vadovas, vyko antradienį. Konkurso komisija priėmė sprendimą, kad tinkamiausias šioms pareigoms eiti yra dabartinis centro vadovas S. Dabravalskis.

Konkurso rezultatams apskųsti yra numatytos 5 dienos. Paskui, kaip reikalauja bendra tvarka, S. Dabravalskis vėl turės būti patikrintas Specialiųjų tyrimų tarnybos.

S. Dabravalskio terminuotos darbo sutarties galiojimo terminas baigiasi lapkričio pradžioje. Norėdamas dalyvauti naujame konkurse gydytojas buvo pasiėmęs atostogų dieną.

„Toks konkursas - labai normalus dalykas. Jis vyksta pagal sąlygas, kurios yra numatytos visoje Lietuvoje. Kad ir kaip būtų, man vis dėlto reikėjo jam ruoštis, susipažinti su pretendentams pateiktomis užduotimis“, - „Vakarų ekspresui“ sakė S. Dabravalskis.

Kuo geriausios sėkmės.
Puikus vadovas, 2021-10-19 18:51
Sidebar placeholder