Arvydas Vaitkus

Kandidatas į uostamiesčio merus Arvydas Vaitkus: Klaipėdai reikia pokyčių

(1)

Kandidatas į Klaipėdos merus Arvydas Vaitkus sako, kad klaipėdiečiai turėtų aktyviai išreikšti savo valią rinkimuose, nes uostamiesčiui pokyčiai būtini. 

Paklaustas, ko tikisi iš naujojo mero, sekmadienį balsuoti atvykęs A. Vaitkus sakė, jog „pačio geriausio, tik pačio geriausio ir permainų, kurių taip reikia Klaipėdai“. 

Praėjusiuose rinkimuose buvęs Klaipėdos uosto vadovas A. Vaitkus pateko į antrąjį turą, kuriame varžėsi su ilgamečiu Klaipėdos vadovu Vytautu Grubliausku. 

2019 metais V. Grubliauskas meru tapo antrajame ture įveikęs (55 proc.) tuometį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškeltą nepartinį kandidatą A. Vaitkų (44 proc.). Šiemet minėta partija kandidate į merus iškėlė Seimo narę Ligitą Girskienę. 

A. Vaitkus nesiryžo prognozuoti, ar panašus scenarijus dėl antrojo turo gali susiklostyti ir šiuose rinkimuose bei teigė, jog tai neilgai trukus paaiškės.

Kandidatas į merus teigė besitikintis taryboje „visos komandos“, tačiau dėl to apsispręs klaipėdiečiai.

„Buvome opozicijoje, reikėjo daug ką sužinoti, įvertinti žmones, kurie dirba savivaldos sistemoje. Nepuolėme į postus, nors jie buvo siūlomi. Sektinas pavyzdys bet kuriai komandai, kurie naujai ateina į miesto valdymą, tarybą, pasiskirsto komitetuose, sužino problematiką iki smulkmenų“, – kalbėjo A. Vaitkus. 

Į Klaipėdos merus kandidatuoja 11 politikų. 

Tarybų ir merų rinkimai vyksta 60-yje Lietuvos savivaldybių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder