Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
ezys
ezys, 2022-01-15 09:34

>>>Evaldai. Nes tai ko nematote - neegzistuoja? :) Sestadieni vaiksciojau miske kelias valandas nuo vienuolyno iki Giruliu papludymio ir lapelius apie medziokle maciau 3 skirtingose vietose.
Argumenta, kad nera jokios prasmes zmonems nuimineti nuo medziu situos skelbimus as suprantu ir paciam tokia mintis kilo, bet paskaicius komentarus juk matosi, kad ne visi zmones su logika draugauja. Gal jie mano, kad tokiu budu kovoja su medziokle?

Eziukas
Eziukas, 2022-01-12 21:21

"usūriniai šunys ir lapės platina ligas" - o homo sapiens neplatina ligų?????

Evaldas
Evaldas , 2022-01-12 14:29

Ta dieną kaip tik su drauge ir šunimi ėjome pasivaikščioti pažintiniu taku, kuris ribojasi su su anksčiau minėtu medžioklės būrelio teritorija. Girdėjome varovo šaukimą ir matėme šunis, kurie vaikė stirnas. Šūvių nesigirdėjo iki tol, kol stirnos pradėjo šokinėti per keliuką esantį miške. Tada mes supratome, kad patekome į patį medžioklės sūkurį ir dėl esančio pavojaus pasišalinome lauk iš ten. Dėl medžioklės būrelio informacinių lapelių apie vykdomą medžioklę galimai galiu teigti, kad jų nebuvo nei toje vietoje, kur ėjome į mišką, nei ten, kur prasideda medžioklės būrelio teritorija. Apie žmones, kuriuos kalba medžioklės būrelio atstovas, teigdamas, kad jie dažnai nuplėšo lapelius ir nelieka informacijos, abejoju.. Esant žiemai, vygdant medžioklę ir iškabinus lapelius informuojant apie vykdomą veiklą, vargu ar kas ims tyčia plėšti lapelius nuo medžių ar informacinių stendų. Paklausus varovo ar čia vygdoma medžioklė ir jam atsakius teigiamai, po kelių akimirkų nutilo šūviai, o pats varovas greit pasišalino. Taigi vargu ar tą dieną medžioklė vyko galimai teisėtai, kadangi kaip minėta buvo anksčiau, informacinių lapelių nebuvo matyti.

Jol
Jol, 2022-01-12 07:44

Ciniski zudikai sulauks to paties. Karma tikrai yra

Karma
Karma, 2022-01-11 22:56

Ateis karma lapes žudykams

Mano nuomonė
Mano nuomonė, 2022-01-11 22:53

Kad žudykus medžiotijus ir savivaldybė sutrauktu lapės žudykai. Kad jūsų vaikus iššaudytu kaip ta lapė

Mano nuomonė
Mano nuomonė, 2022-01-11 22:51

Pragarė gegti pragare linkiu medžiotojams ir savivaldybei užsakovui. Kad jus nudvedtumet žudykai....

UPS
UPS, 2022-01-11 22:21

Girulių miške medžioja,o Minijos gatvėj,prie Grigeo,Lakštučių gatvėj lapės vaikšto laisvai,taip pat ir gale Minijos gatvės,Jūrininkų pr. Jų yra visur.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.