Kiekvieną vakarą istorinis laivas „Forelle“ kviečia Jus pažinti Klaipėdos uostą (2)

Pasibaigęs karantinas Lietuvoje ir  įsibėgėjanti vasara kviečia pasinerti į atostogų pramogas.

Klaipėda vis labiau  siejama su vandens turizmu, tad pramoginius pasiplaukiojimus laivais  siūlančiųjų čia netrūksta, tačiau norintiems paplaukioti laivu po Klaipėdos uostą reikėdavo nuomotis visą laivą, ir tai tapdavo  ganėtinai brangu.

Tad laivo Forelle komanda, norėdama didinti prieinamumą, nusprendė kasdien organizuoti pasiplaukiojimus po  Klaipėdos uostą. 1 valandą ir 30 minučių trunkanti kelionė Kuršių mariomis nepaliks abejingų.

Pamatysite nuostabius Kuršių nerijos vaizdus, SGD laivą - saugyklą “Independence”, bei didžiuosius uoste besisvečiuojančius laivus. Tai Išskirtinė proga tapti Klaipėdos uosto laivybos dalimi. 

Laivas Forelle išplaukia kiekvieną vakarą 18:30 val. iš kruizinių laivų terminalo Žvejų g 24. (šalia Pilies uosto restorano), kelionės kaina vienam asmeniui tik 9 eurai, vaikams iki 5 metų nemokamai.

Norintiems praleisti daugiau laiko ant vandens Laivas Forelle taip pat siūlo kartu plaukti iš Klaipėdos į Juodkrantę. Šios kelionės metu galėsite ne tik mėgautis įspūdingais Kuršių nerijos vaizdais, bet ir atsigaivinti laive esančiais gėrimais. Atvykus į Juodkrantę turėsite laisvo laiko aplankyti Raganų kalną, pamatyti įspūdingas smėlio skulptūras, užkąsti.

Norintiems daugiau laiko praleisti ant vandens laivo įgula gali pasiūlyti keliauti iki Negivųjų kopų. Tai galimybė pamatyti nepakartojamus vaizdus, atsiveriančius tik nuo vandens.

Šis maršrutas yra ypatingai populiarus ir pamėgtas keliautojų. Dėl jo unikalumo kasmet suliaukiamas vis didesnis susidomėjimas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio turistų.

Raktažodžiai
Apskritai paskutiniu metu akivaizdžiai matyti, kad portalai talpina visiškai neredaguotus tekstus (ir ne tik komentaruse): daugybė logikos, gramatikos bei sintaksės klaidų, pakartotų po keletą kartų pastraipų (neatidaus copy-paste padarinys) ir pan. Jei kalbos prievaizdai kuokomis nebemojuoja, tai gal bent iš padorumo bei pagarbos kalbai vidinį tekstų cenzorių galima būtų įsijungti. Tai pasakytina apie absoliučiai visus internetinius žinių portalus. Kiek geresnė padėtis gal tik lrt.lt.
Orakulas, 2021-08-04 18:23
Jei jau negyvas, tai ir Negyvųjų. Atrodo, maža klaidelė, bet labai bado akis....
Viola, 2021-08-04 14:17
Sidebar placeholder