Klaipėda tiesia jūrinio bendradarbiavimo tiltus su Kroatija

Jūriniam sektoriui, inžinerinei pramonei, alternatyviosios energetikos bei paslaugų ir aptarnavimo sritims specialistus rengiantis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras užmezgė bendradarbiavimo ryšius su Kroatijos Zadaro jūreivystės (laivininkų) mokykla.

„Abi mokymo įstaigas sieja giminingos sritys, susijusios su jūra, laivyba, laivų inžinerija ir pramone, todėl matome daug sąlyčio taškų. Kroatija turi gilias jūrines ir laivybos tradicijas – tokia patirtis yra neįkainojama ir mūsų moksleiviams, ir pedagogams. Sutarėme dėl bendradarbiavimo galimybių – partnerystės projektuose Erasmus+ K2, taip pat mokytojų bei besimokančiųjų mobilumo programų.

Planuojame ir bendrus tarptautinius renginius, kurie leis abiems pusėms dalintis gerosios patirties pratktikomis“ , - teigė su Kroatijos Zadar jūreivystės (laivininkų) mokyklos direktoriumi Marin Perinić susitikęs Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro vadovas dr. Egidijus Skarbalius.

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras yra vienintelė Lietuvoje specializuota profesinio ugdymo mokykla, kuri rengia specialistus jūrai, uostui, laivybai, inžinerinei pramonei, susijusiai su laivų statyba bei remontu.

Šiuo metu centras rengia suvirintojus, elektrikus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, laivų motoristus, santechnikus,  šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius, jūreivius, laivo virėjus (kokus). 

Netrukus ketinama pasiūlyti ir naujų perspektyvių specialybių, tokių, kaip jūrų uosto krovinių logistas ir laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas), 2022-aisiais siūloma ir visiška naujovė – specialybės, susijusios su alternatyviąja energetika.

Daugiau apie galimybes studijuoti – www.lindenau.lt

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder