Klaipėdiečio kortelė - tik kitų metų rugsėjį

Klaipėdiečio kortelė jau yra pateikta rinkos konsultacijai. Po jos miesto Savivaldybė apsvarstys konsultantų pateiktus pasiūlymus, nurodymus ir imsis klaipėdiečio kortelės gamybos.

„Kortelė yra pateikta rinkos konsultacijai - tam, kad išsiaiškintume, ar mūsų siūloma techninė specifikacija yra aiški, ar rinkos tiekėjai turi kažkokių pasiūlymų, įžvalgų, ką galėtume pakeisti“, - teigė Klaipėdos miesto savivaldybės vyriausiasis patarėjas Modestas Martišius.

Taip pat per šį laikotarpį bus išsiaiškinta tiksli rinkos kaina.

„Pasiūlymų, pastabų laukiame iki rugsėjo 17 d. Tada viską apžvelgsime ir, jei viskas bus gerai, skelbsime pirkimą: sistemos, aplikacijos ir pačių plastikinių kortelių gamybai“, - pasakojo M. Martišius.

Numatoma, kad Klaipėdos miesto Savivaldybei šių kortelių realizavimas turėtų kainuoti apie 50 tūkst. eurų. Tai - preliminari suma.

Koncepcijoje yra numatyta, kad kortelės bus ne tik plastikinės, bet ir virtualios - mobilioji aplikacija.

„Virtualią kortelę žmonės galės įsigyti nemokamai, o už plastikinę kortelę reikės susimokėti. Dabar dar svarstome, kad pati kortelė galėtų būti nemokama, tik reiktų susimokėti už jos pristatymą, jeigu būtų noras ją gauti paštu arba per kurjerį. Bet jeigu kortelė bus mokama, tai jos kaina tikrai neviršys penkių eurų“, - tikino pašnekovas.

Klaipėdiečio kortelę galėtų įsigyti tie žmonės, kurie jau yra pilnamečiai ir kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Klaipėdoje. Po metų sistema patikrintų duomenis ir, jei asmuo iš Klaipėdos būtų išsideklaravęs, jo kortelė būtų deaktyvuota.

„Dabar yra numatoma, kad kortelė galios 5 metus, bet kasmet bus tikrinama, ar žmogus nėra išsiregistravęs savo gyvenamosios vietos iš Klaipėdos. Praėjus penkeriems metams, kortelė bus aktyvuota iš naujo. Kadangi iki to dar labai daug laiko, negaliu pasakyti, ar tai bus mokama paslauga, ar ne“, - teigė vyriausiasis patarėjas.

Žmonės įsigyti ir naudotis kortele galės tik nuo kitų metų rudens.

„Jeigu viskas eisis sklandžiai, tai su kortele startuosime kitų metų rugsėjį“, - teigė pokalbininkas.

Klaipėdiečio kortelė nuolaidų suteiks visoms Klaipėdos savivaldybei priklausančioms įstaigoms: „Gintaro“ sporto centre bus galima apsilankyti daugiau kartų už tą pačią dabar esamą kainą (už 9 eurus bus galima apsilankyti ne 8, o 11 kartų). Metinis viešojo transporto bilietas kainuotų 50 eurų pigiau (kainuotų ne 255, o 205 eurus).

Bus taikoma 25 proc. nuolaida Klaipėdos kultūrų komunikacijos centro organizuojamoms parodoms, koncertams.

Ta pati nuolaida bus taikoma Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejui,Pilies, Kalvystės muziejams. Taip pat 25 proc. nuolaida bus Klaipėdos koncertų salėje, Žvejų rūmuose vykstantiems renginiams, koncertams.

Prie šios kortelės ir nuolaidų suteikimo jungiasi ir privatus verslas. „Šioje lojalumo programoje jau yra įsitraukę nemažai įmonių. Dabar neseniai prisijungė viena plovykla ir kavinė. Į šią programą kiekviena įmonė gali prisijungti ir išeiti kada tik nori. Tai nėra kažkoks priverstinis dalykas“, - pasakojo M. Martišius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder