Klaipėdos centre - spalvingas Seimo nario Petro Gražulio ir grupelės jaunuolių šokis (22)

Sekmadienio vakarą Klaipėdoje greta Danės upės parkelyje laiką leidžiantys žmonės gūžčiojo pečiais išvydę nuostabą keliantį vaizdą – šuoliavimo batais apsiavusi grupelė žmonių šoko garsiai skambant skandalingam kūriniui „Kas nešokinės“, - skelbia portalas LRT.lt.

 

Žmonės pastebėjo, kad viena centrinių šokio figūrų – Seimo narys Petras Gražulis. Tai, kad dalyvavo tokioje akcijoje, pripažino ir pats politikas. Tiesa, tvirtino taip siekęs palaikyti prieš karantino suvaržymus protestuojančius sporto entuziastus ir verslininkus.

Akcija esą mėginta atkreipti šalies valdžios dėmesį ir skatinti atverti sporto klubus.

"Tai ne pirma tokia protesto akcija, - situaciją "Vakarų ekspresui" pakomentavo Seimo narys Petras Gražulis. - Yra neprotingas žingsnis uždaryti sporto klubus".

Visi žinome liaudies posakį - sportas - sveikata.

Gyvendamas sveiką gyvenimo būdą nuolat stiprini savo imuninę sistemą ir mažini galimybę susirgti koronavirusu. O uždaryti sporto klubai riziką susirgti ne sumažina, o tik padidina.

Į šią protesto akciją mane pakvietė jaunimo organizacijos, jie ir pasirinko liaudyje labai žinomą dainelę: "Kas nešokinės, tas pyd- - as".

 

"Iš dainos žodžių neišmesi".

 

Dėl šito žodžio vartojimo aš jau seniai kreipiausi į kalbos ir etikos komisijas ir iki šiol negavau jokio atsakymo, kad šitas žodis nevartotinas, ar yra draudžiamas vartoti.

Ne aš pasirinkau muzikinį kūrinį. (Cisco kid - Kas Nesokines Tas Pyd - - as - redakcijos pastaba).

Svarbiausias akcijos tikslas buvo atkreipti dėmesį į neprotingus mūsų vyriausybės sprendimus, - situaciją įvertino Seimo narys Petras Gražulis.

Portalas LRT.lt sklebia, kad šiuo politiko pasirodymu jau susidomėjo kelių pranešimų sulaukę policijos pareigūnai, dėmesį atkreipti pažadėjo ir Seimo Etikos ir procedūrų komisija.

Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis portalui LRT.lt teigė, kad jokiam renginiui, vykusiam šalia Danės upės, nebuvo išduota leidimo.

„Leidimo jokio nedavėme. Savaitgalį vyko tik vienas renginys – pajūryje su automobiliais. Toks, kokiam galima vykti. O šiaip kiti renginiai nevyksta“, – akcentavo M. Poimanskis.

Archyvų nuotr.

Petras Gražulis  /  Organizatorių nuotr.

Per protesto akciją prieš karantino ribojimus sporto sektoriui suskambus kūriniui „Kas nešokinės“ protesto akcijos organizatoriai „Kangoo club Lietuva“ teisinasi – įžeisti nieko nenorima, o iš dainos žodžių neišimsi. 

 

 

Už Lietuvą, vyrai!!! Šaunuolis Petrai, o LGBT visa kompanija tegul neskraido padebesiais ir nusileidžia ant žemės.
Valdas, 2021-04-14 07:36
👍
jonis, 2021-04-13 13:11
Debilas
kkk, 2021-04-13 09:00
Sidebar placeholder