Klaipėdos liberalai atsinaujina: išrinktas naujas lyderis

(4)

Praėjusį penktadienį, 2023 m. gegužės 26 d., įvyko Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus Visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo renkama nauja skyriaus vadovybė, diskutuojama dėl tolimesnių liberalų veiklos prioritetų, sprendžiami kiti svarbūs klausimai.

Naujuoju Liberalų Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus pirmininku išrinktas 39- ių metų jūrų kapitonas, verslininkas, aktyvus visuomenininkas Artur Truš.

Pirmuoju pirmininko pavaduotoju išrinktas Tomis Paulauskas. Pirmininko pavaduotojais, taip pat, išrinkti Saulius Budinas, Lina Skrupskelienė ir Rūta Pocienė.

Naujasis skyriaus pirmininkas savo rinkiminėje kalboje akcentavo, kad liberalai Klaipėdoje turi vėl tapti stipriausia politine jėga. Tam reikia tiek idėjinio, tiek asmenybinio, tiek organizacinio atsinaujinimo. Reikia naujos liberalų sutarties su klaipėdiečiais.

„Esame nauja klaipėdiečių karta, kuri labai mylime savo miestą. Esame jau pakankamai sukaupę gyvenimiškos patirties ir išminties, kad galėtumėme imtis politinės atsakomybės.

Čia sukūrėme šeimas, turime mylimus darbus bei veiklas. Čia leidžiame savo laisvalaikį. Norime gyventi laimingame ir turtingame mieste, todėl ateina metas išlįsti iš sau patogaus kiauto ir imtis atsakomybės už savo vaikų, artimųjų, bendradarbių, pažįstamų, visos miesto bendruomenės ateitį.

Laikas atsinaujinti, atgimti, pakilti ir grąžinti Klaipėdai liberalų vardą! Liberalai, keliam bangą iš naujo!“- į savo bendražygius kreipėsi Artur Truš.

Posėdyje išrinkta nauja Liberalų Sąjūdžio skyriaus Taryba, kurią sudaro 21 narys. Suformuotos skyriaus Etikos ir Kontrolės komisijos.

Praėjusiuose savivaldybės rinkimuose Klaipėdoje Liberalų Sąjūdis gavo 9,35 proc. rinkėjų balsų ir turi 3 atstovus Klaipėdos miesto taryboje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder